Úkryt před deštěm vám poskytne hliníková pergola

Úkryt před deštěm vám poskytne hliníková pergola

Rádi byste svou terasou i věci na ni uložili ochránili před nepříznivým počasím. Dopřejte ji nový kabát v podobě hliníkové pergoly , která ji dokonalou ochranu poskytuje. Vy si můžete použít chvíle s novou hliníkovou pergolou i za nepříliš pěkného počasí.

Hliníkové pergoly od společnosti ALcentrum, sro jsou vyráběny z nejkvalitnějších hliníkových slitin, které mají mnoho výhod. Hliníkovou pergolu můžeme ukotvit k již postavenému staršímu domu nebo ik novostavbě. Abyste pergolu mohli používat celoročně, můžete si ji nechat rozšířit do podoby zimní zahrady a trávit tak pobyt v blízkosti své zahrady bez ohledu na počasí.

Vhodným výběrem odstínu hliníkové pergoly, můžete docílit uceleného dojmu a sladit tak barvu konstrukce s barvou plastových oken a dveří.

Hliník je top

Nevíte si rady, zda chcete jako použitý materiál dřevo, plast nebo hliník? Na trhu určitě najdete mnoho výrobců a variant různých pergol. My vám ale zaručujeme, že hliníková pergola je ta nejkvalitnější a vydrží toho opravdu hodně. Rádi vám představíme několik výhod, které můžete u hliníkových pergol očekávat.

    • Odolnost a stálost

Jako materiál ke stavbě hliníkových pergol používáme kvalitní hliníkové štěrbiny. Z těch pak vyrobíme bezpečné hliníkové profily, které používáme ve výrobě, jsou odolné proti povětrnostním podmínkám, jejich barva je stálá a oděru odolná. Hliníková pergola vám pak dokáže sloužit po několika generacích.

    • Hliníková pergola bez údržby

Pořízením hliníkové pergoly k vašemu domu si zajistíte naprosto bezúdržbové zacházení. Pergolu z hliníku nemusíte pravidelně natírat nebo ošetřovat. Pokud se vám bude zdát znečištěna, postačí saponát s vodou.

    • Moderní a elegantní vzhled

Nabízíme svým zákazníkům hliníkové pergoly ve 3 různých variantách, které se liší barvou i rozměry. Vhodným výběrem pergola dokonale přilne k vašemu domu, jak kdyby tam stála odjakživa.

    • Ochrana

Jak již bylo řečeno, hliníková pergola dokáže ochránit vaši terasu od deště, krup nebo sněhu. Téměř za jakéhokoliv počasí můžete trávit svůj volný čas pod novou pergolou a žádné vlivy vás neohrozí.

    • Dlouhá životnost

Hliníkové pergoly, díky své odolnosti vůči povětrnostním vlivům, dokáží svému majiteli sloužit po dlouhá desetileté.

Zaujala vás naše nabídka?

Pokud máte jakoukoli přání nebo dotazy, neváhejte nás kontaktovat .

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy