Nekonečné pohodlí díky hliníkové pergole

Nekonečné pohodlí díky hliníkové pergole

Právem si užíváme krásné horké dny. I nepřetržitý pobyt na sluníčku nám může být za čas nepříjemný a my se budeme chtít ukrýt do stínu a odpočinout si od ostrých paprsků.

Vhodné místo s příjemným stínem vám může poskytnout hliníková pergola od společnosti ALcentrum, s.r.o. Vy si budete moci užívat pohodlí ve stínu a přitom být neustále na své zahradě. Dopřejte své rodině ochranu před sluncem, vytvoříte si své místo pro setkávání s rodinou a přáteli.

Proč si vybrat právě naši společnost?

Jsme společnost založená již v roce 2008 jako rodinná firma. Naším hlavním cílem je spokojený zákazník, který k nám opět rád a s důvěrou zavítá. Ke každému projektu přistupujeme individuálně a snažíme se splnit požadavky našich klientů minimálně na 100%. Aby k sobě vše dokonale ladilo, snažíme se, společně se zákazníky vybrat vhodný odstín, jen potom pergola zapadla do celkového objektu i blízké zahrady.

Jako tomu je u ostatních firem, my nepožadujeme žádné zálohy předem. Projekt zcela zdarma zaměříme a poskytneme dostatečnou konzultaci, abyste se pak sami mohli rozhodnout, zda si vyberete právě nás. Hliníkovou pergolu vám můžeme dovézt ve formě stavebnice, kdy si ji sami sestavíte nebo si můžete objednat profesionální montáž a jen se dívat, jak na vaší zahradě postupně roste nová hliníková pergola. Pokud si objednáte společně s novou pergolou i montáž, máte dopravu po celé České Republice zcela zdarma.

Typy hliníkových pergol

    • ECO

Naší nejlevnější hliníkovou pergolou, kterou můžeme našim klientům poskytnout je varianta ECO. Na výběr máte ze 2 základních barev, bílá a antracit hladký v 15 různých rozměrech. Pergolu ECO vám dovezeme ve formě stavebnice, není u ní možno dokoupit montáž.

    • PROFI

Zlatou střední cestu vám může poskytnout varianta PROFI. Je za přijatelnou cenu v super kvalitě. V nabídce naleznete 20 různých rozměrů ve 4 základních odstínech. Nebo si můžete za příplatek vybrat z barevné stupnice RAL, kde najdete až 200 různých odstínů. Pergolu PROFI vám můžeme zasklít do podoby zimní zahrady, kterou můžete obývat celoročně.

    • DELUXE

Hliníková pergola DELUXE je naší nejvyšší řadou, která je vyrobena jen z těch nejkvalitnějších materiálů. Je dodávána společně s bezpečnostním sklem a speciálně zesílenými profily. Variantu DELUXE nelze dodat jako stavebnici.

Užijte si pohodlí na své zahradě

Nejste si jisti, jakou variantu zvolit? Neváhejte nás kontaktovat, rádi vám pomůžeme s výběrem.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy