Dovolená na zahradě pod novou pergolou

Dovolená na zahradě pod novou pergolou

Díky koronavirové době jste se rozhodli strávit dovolenou v pohodlí domova? Když ale přijdou tropické dny, budete hledat úkryt, kde se schovat před slunečními paprsky do příjemného stínu. Dopřejte si tolik žádanou hliníkovou pergolu i vy.

V létě vám poskytne úkryt před ostrým sluncem, ale i dešťovou přeháňkou. Pod novou hliníkovou pergolou můžete mít zahradní nábytek, gril a pořádat pro své přátelé a rodinu zahradní party. A když vám to náhodou překazí letní deštík, stačí se jen schovat pod hliníkovou pergolu. Společnost ALcentrum, s.r.o. vyrábí kvalitní hliníkové přístřešky všeho druhu. Mimo hliníkové pergoly vyrábíme i zahradní altány, zimní zahrady, přístřešky nad dveře a garážové stání.

Výhody hliníkové pergoly

    • Údržba hliníkové pergoly

Hliníkové pergoly vyrábíme z kvalitních hliníkových slitin a na závěr jsou ošetřené práškovou barvou KOMAXIT, která je velmi odolná proti poškrábání. Hliníkové pergoly jsou skoro bezúdržbové. Jediné, co můžete udělat je odstranit spadené a nalítané listí a různé nečistoty na střeše. Konstrukci můžete očistit vodou se saponátem a je opět jako nová.

    • Dlouhá životnost zaručena

Hliníkové pergoly jsou velmi odolné vůči povětrnostním vlivům, a proto je jejich dlouhá životnost zaručena. Hliníkovou pergolou bude moct využívat i další generace.

    • Prostor pro vyžití navíc

Nové místo pro relaxaci se vždycky hodí. Pod novou pergolou budete moci trávit celé léto, s rodinou můžete zavést ranní letní snídaně a na večer pořádat přátelská shledání. Na zimu můžete nechat hliníkovou pergolu zasklít do podoby zimní zahrady a využívat ji tak celoročně.

    • Ochrana terasy

Pergolu si lidé pořizují také z hlediska ochrany terasy, kterou můžete mít sestavenou z nějakého exotického materiálu. Na který nesmí působit vlivy počasí. Terasa bude pod novou hliníkovou pergolou v bezpečí.

    • Typy hliníkových pergol

Aby si u nás vybral z nabídky pergol opravdu každý, máme připravené 3 různé typy hliníkových pergol. Je to varianta ECO, PROFI a DELUXE. Liší se cenou, rozměry i barevným provedením. ECO je naší nejlevnější pergolou. PROFI nabízí klientům zlatou střední cestu a varianta DELUXE je nejkvalitnější pergolou z bezpečnostním sklem a speciálně zesílenými profily.

Užijte si léto pod novou pergolou

Dopřejte si luxus v podobě hliníkové pergoly. Barvu konstrukce můžete sladit s barvou plastových oken a dveří, váš domov pak bude v dokonalém souladu s pergolou. Přejete si zjistit více informací? Můžete nás kontaktovat a my s vámi rádi probereme podrobnosti.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy