Dopřejte si posezení pod pergolou za deště i v horku

Dopřejte si posezení pod pergolou za deště i v horku

Květnové počasí nás konečně vybírá, připravuje trávicí čas více venku na vaše zahrádky. Vše nám začíná kvést, dny stále fungují a sluníčko nás láká ven k příjemnému posezení. Je známo, že ještě květen může přinést chladnější počasí a nějaký ten deštík.

Proto musíte mít na své zahradě úkryt v podobě hliníkových pergol , pod kterou se schovat jak před přeháňkou, tak před přímým sluncem. Mezi jednou z mnoha výhod hliníkových pergol patří dlouhá životnost , která je dána kvalitními hliníkovými profily, na které nepůsobí vliv počasí a ty tak vydrží po několika generacích. Hliníkové pergoly ovlivňují i mnoho dalších výhod, které vám rádi představíme.

Výhody hliníkové pergoly

    • Bezúdržbový materiál

Hliník je odolný materiál a dodatečně nemusí vůbec fungovat. Již ve výrobě je ošetřena kvalitní, odolná prášková barvou KOMAXIT , kterou si můžete vybrat v různých odstínech. Barva je odolná proti oděru. Může vám pomoci za čas hliníková pergola zašpinit, postačí vám saponát s vodou a je zase jako nová.

    • Elegantní a moderní vzhled

Hliníkové pergoly jsou univerzálním doplňkem, který bude hodit k modernímu domu i ke klasickému baráčku. Připravte elegantní vzhled v různých dekorech, barvu můžete dokonale sladit s vašimi plastovými okny a dvěma rukama. V nabídce naleznete 3 různé typy hliníkových pergol v různých rozměrech.

    • Montáž hliníkové pergoly

Pokud jste kutilové, rádi vám pergolu dovezeme ve formě stavebnice a vy si ji můžete sami na své zahradní sestavě. Pokud si na to ale netroufáte, nevadí. Náš profesionální tým vám pergolu sestaví.

    • Nabídka hliníkových pergol

V naší stálé nabídce najdete 3 druhy pergol , je to varianta ECO, PROFI a DELUXE. Hliníková pergola ECO je nejoblíbenější z hlediska cen a univerzálního vzhledu. Nabízíme ji v 15 rozměrech v barvách bílé a antracitové. Kompromis mezi cenou a způsobem, který můžete použít u variant PROFI . Na výběr máte z 20 rozměrů ve 4 standartních odstínech. Naší nejvyšší řadou je varianta DELUXE , kterou dodáváme společně s bezpečnostním sklem a speciálně zesílenými profily. Střešní krytinu sladíme s barvou konstrukce, aby byl její vzhled ještě dokonalejší.

Přivítejte léto s novou pergolou

Neváhejte na nás obrátit s jakýmkoli dotazem. Jsme zde pro vás a rádi vás o všem informujeme. Můžete se podívat na naše výrobky do Veselí u Pardubic.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy