Díky nové hliníkové pergole, můžete grilovat za každého počasí

Díky nové hliníkové pergole, můžete grilovat za každého počasí

Rádi byste si pořídili nový gril, který určitě musíte hned vyzkoušet? Jarní počasí tomu ale dvakrát nepřeje. Chvíli prší, chvíli svítí sluníčko a místy dokonce sněží. Pokud byste ale byli vlastníky hliníkové pergoly, tak pod ní můžete grilovat prakticky za každého počasí.

Budete ochráněni před vlivy, jako je sníh nebo kroupy. Můžete si s příteli sednout v teple domova a jen si odběhnout pod novou hliníkovou pergolu, kde na novém grilu vytvoříte luxusní jídlo.

Rádi vám takový dokonalý sen splníme. Jsme českou společností, která vyrábí kvalitní hliníkové přístřešky. ALcentrum, s.r.o. působí na českém trhu již od roku 2008. Mimo hliníkové pergoly pro vás vyrobíme i zahradní altány, zimní zahrady, přístřešky nad dveře nebo garážová stání.

Výhody hliníkové pergoly

    • Žádná údržba

Na výrobu hliníkovou pergol používáme kvalitní slitiny, které jsou ošetřeny vypalovanou barvou KOMAXIT. Konstrukce už nepotřebuje žádnou jinou údržbu. Pokud bude povrch konstrukce znečištěný, postačí saponát s vodou. Nemusíte řešit každoroční nátěry apod.

    • Moderní vzhled

Hliníková pergola vám poskytne moderní, nadčasový vzhled. Bude se hodit k jakékoliv stavbě a můžete ji perfektně sladit s barvou plastových dveří a oken. Vybrat si můžete z různých rozměrů i odstínů.

    • Dlouhá životnost

Díky kvalitním hliníkovým slitinám, ze kterých jsou pergoly vyráběny, vám vydrží po mnoho generací. Jsou odolné vůči povětrnostním vlivům.

    • Ochrana terasy

Hliníková pergola neochrání pouze váš gril, ale také terasu, na kterou nebudou působit povětrnostní podmínky. Můžete ji mít například sestavenou z nějakého choulostivého materiálu a ona si stále bude držet svou bravu i tvar.

    • Výběr ze 3 typů pergol

Pro své klienty máme v nabídce 3 typy hliníkových pergol. Varianta ECO je nejlevnější pergolou. K dostání je v 15 rozměrech v barvě bílá a antracit. Nabízí universální vzhled a můžeme vám ji dovézt ve formě stavebnice již do 10 dnů od objednání. Varianta PROFI je ideálním kompromisem mezi cenou a kvalitou produktu. Vybrat si můžete z 20 různých odstínů ve 4 standartních barvách. Nejluxusnější řadou je varianta DELUXE, u které poskytujeme pouze profesionální montáž a můžete ji mít v různém barevném provedení i rozměrech. Je dodávána společně s bezpečnostním sklem.

Započtěte grilovací sezónu

Grilujte pod svou novou pergolou. Stačí nás jen kontaktovat, společně vybereme to nejvhodnější řešení pro vás.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy