Užijte si první jarní paprsky v nové hliníkové pergole

Užijte si první jarní paprsky v nové hliníkové pergole

Taky už byste byly rádi, kdyby ta dlouhá zima skončila? Dokážete si představit trávit dny už na své zahradě a kochat se pohledem na první jarní kytičky, které krásně voní?

Máme pro vás skvělý jarní typ a tím je pořídit si novou hliníkovou pergolu pod kterou se můžete pohodlně usadit a trávit v ní tak krásné jarní dny s hrnkem kávy v ruce. Rádi vám s tím pomůžeme my. Společnost ALcentrum, s.r.o., která je na českém trhu již od roku 2008. Jsme profesionálové s dlouholetou zkušeností a ke každému zákazníku přistupujeme zodpovědně a individuálně.

Výhody hliníkové pergoly

Hliníkové pergoly nabízí spousty výhod, které vás nakonec přesvědčí pro kvalitní hliníkové pergoly od společnosti ALcentrum, s.r.o. Rádi vám některé představíme:

    • Dlouhá životnost

Hliníkové pergoly vám dokáží sloužit, díky své odolnosti vůči povětrnostním vlivům řadu let bez toho, aniž by se změnila jejich barva. Hliníkové konstrukce jsou vyrobeny z kvalitních hliníkových slitin, které jsou navíc ošetřeny vypalovanou barvou zvanou KOMAXIT.

    • Snadná péče o konstrukci

Hliníková pergola nepotřebuje žádnou velkou údržbu. Pokud bude znečištěna, postačí vám saponát s vodou a je opět jako nová. Nemusíte řešit žádný každoroční nátěr nebo něco podobného, jako tomu musí být u dřevěných konstrukcí.

    • Pro všechny typy domů

Bojíte se, aby se vám vaše nová hliníková pergola hodila právě k vašemu domu? Nemusíte mít žádné obavy, konstrukce jsou natolik universální, že se hodí k moderním domům nebo ke klasickým starším stavbám.

    • Ochrana nejen terasy

Pergola má také funkci ochranou, nejen estetickou. Dokonale ochrání vaši novou terasu, kterou můžete mít sestavenou z nějakého choulostivého materiálu, na který nesmí pršet nebo svítit sluníčko. Pergola také ochrání zahradní nábytek a ostatní věci, které máte uložené na své terase.

    • Nabídka hliníkových pergol

Pro své klienty nabízíme 3 varianty hliníkových pergol ECO, PROFI a DELUXE. Hliníková pergola ECO je naší nejlevnější pergolou, její cena začíná již od 18 346 Kč. Propracovanější je hliníková pergola PROFI, která je stále za příznivou cenu. A Varianta DELUXE je naší nejluxusnější řadou, kterou dodáváme spolu s bezpečnostním sklem s UV ochranou.

Chcete vědět více informací?

Zajímají vás veškeré informací, týkající se hliníkových pergol nebo ostatních hliníkových konstrukcí? Neváhejte nás kontaktovat.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy