Připravte se na jaro s novou pergolou od ALcentrum

Připravte se na jaro s novou pergolou od ALcentrum

Taky už se tak těšíte, až vyleze první jarní sluníčko a vy opět začnete pracovat na své zahrádce a kolem domu? Všechno se krásně zazelená, ptáčci budou zpívat a vy si užijete odpočinek s hrnkem kávy v ruce.

Co si svou zahradu zvelebit a doplnit ji o nový prvek? Společnost ALcentrum, s.r.o. vám ráda zhotoví kvalitní hliníkové pergoly, které perfektně doladí celý váš objekt. Hliníková pergola ochrání vaší stávající terasu, ale také vás před vlivy počasí.
Když vás například překvapí letní deštík, můžete se před ním ukrýt pod novou hliníkovou pergolu. Můžete se kochat pohledem do své precizně upravené zahrady a nabírat další energii. Hliníkovou pergolou si vytvoříte příjemné místo pro posezení s přáteli a rodinou.

Na českém trhu se společnost ALcentrum vyskytuje již od roku 2008, takže zkušenosti s výrobou hliníkových pergol máme nemalé. Mimo hliníkové pergoly vyrábíme i garážová stání, zimní zahrady, přístřešky nad dveře, zahradní altány nebo hliníkové ploty. Všechny naše hliníkové konstrukce jsou odolné a vyrobené z kvalitních hliníkových slitin.

 

Proč zvolit hliníkovou pergolu?

Stále se rozhodujete, zda zvolit hliníkovou konstrukce či dřevěnou konstrukci? Rádi vám představíme výhody jaké hliník nabízí.

    • Dlouhá životnost

Hliníková pergola vám bude sloužit po několik generací. Konstrukce je totiž velmi odolná vůči povětrnostním vlivům, jako je ostré sluníčko, kroupy, námraza nebo kyselý déšť. Hliníková pergola je ošetřena vypalovanou barvou KOMAXIT, velkou výhodou je její stálost a oděru odolnost.

    • Žádná údržba

Hliníkové konstrukce jsou velmi vyhledávané především díky své údržbě. Nemusíte se o ně vůbec starat. U dřevěných konstrukcí musíte řešit nátěr proti škůdcům apod, to se vám ale u hliníku nestane. Pokud bude znečištěna, stačí vám saponát s vodou.

    • Ochrana terasy

Pokud máte terasu sestavenou z nějakého choulostivého materiálu, na který nesmí ani pršet ani svítit prudké slunce, doporučujeme terasu zakrýt hliníkovou pergolou, která ji poskytne perfektní ochranu, jak před deštěm nebo kroupami.

Nabídka je široká

V nabídce hliníkových pergol naleznete 3 různé typy, které se liší cenou, rozměry, barevným provedením apod. Jedná se o varianty ECO, PROFI a DELUXE. Výběr je pouze na vás. Pokud byste se rádi dozvěděli více informací o hliníkových pergolách, neváhejte nás kontaktovat.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy