Připravte se na jaro a pořiďte si novou hliníkovou pergolu

Připravte se na jaro a pořiďte si novou hliníkovou pergolu

Každý z nás se těšíme na jarní počasí, až vše začne pučet, zelenat se a vonět. První jarní posezení na naší zahrádce s hrnkem kávy v ruce, to bude perfektní.

Co si jaro pomalu přivolat novou hliníkovou pergolou, kterou vám rádi postaví společnost ALcentrum i v mrazivém počasí. V hliníkové pergole se můžete ukrýt před nepřízní počasí, jako je letní deštík nebo prudké slunce. V nové pergole budete po celý rok nabírat sílu a energii pohledem do své upravené zahrady. Bude to ideální místo pro posezení s přáteli či rodinou.

Společnost ALcentrum s.r.o. se pohybuje na českém trhu již od roku 2008. Máme nemalé zkušenosti, které předáváme dále naším zaměstnancům. Vyrábíme různé hliníkové konstrukce, které můžete využít jako garážové stání, zimní zahradu, přístřešek nad dveře, zahradní altán apod. Z kvalitních hliníkových slitin vyrábíme též ploty a plotové zástěny.

 

Proč zvolit hliníkovou pergolu od společnosti ALcentrum, s.r.o.?

Ještě stále nevíte pro jaký materiál se rozhodnout? Zda bude pro vás lepší dřevo nebo hliník? Rozhodně doporučujeme hliník. Ten má spoustu kladných vlastností, které vám rádi představíme.

    • Dlouhá životnost

Hliníkové slitiny, ze kterých vyrábíme veškeré konstrukce, jsou velmi odolné i před nepříznivými vlivy počasí, jako je například ostré sluníčko, kyselý déšť nebo námraza. Vydrží vám potom po několik generací a jejich barva zůstane stálá.

    • Materiál bez údržby

Hliníkovou konstrukci nemusíte nijak natírat nebo se o ni starat. Již z výroby je ošetřena vypalovanou stálou barvou KOMAXIT, která je odolná proti poškrábání. Pokud se vám bude zdát konstrukce znečištěna, postačí jen saponát s vodou.

    • Ochrana terasy

Pokud máte svou terasu sestavenou z nějakého choulostivého materiálu, jako je například exotické dřevo, tak hliníková pergola jej dokonale ochrání a vaše terasa bude v bezpečí.

    • Universální i originální design

Hliníkové pergoly od nás jsou nadčasové a universální. Budou se hodit k jakékoliv stavbě, ať už se jedná o moderní dům nebo starší stavbu. Na výběr máte z široké nabídky odstínů i různých rozměrů.

Vyberete si z naší nabídky

Můžete si vybrat z 3 typů hliníkových pergol od nejlevnější varianty ECO, přes zlatou střední cestu PROFI až po nejdražší variantu DELUXE. Pokud byste se rádi dozvěděli více informací, tak nás neváhejte kontaktovat.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy