Hliníková pergola – bezva rodinný dárek pod stromeček

Hliníková pergola – bezva rodinný dárek pod stromeček

Vánoce se kvapem blíží a vy si nevíte rady, jaký rodinný dárek máte pod stromeček pořídit? Chtělo by to něco překvapivého, ale zároveň potřebného. Můžete rozhodnutí nechat na nás, rádi pro vás vyrobíme a dodáme hliníkovou pergolu od společnosti ALcentrum, s.r.o..

Svým zákazníkům nabízíme 3 typy hliníkových pergol. Může se stát, že nebudete vědět, která pergola by se vaší rodině nejvíce líbila a v jakém odstínu. Pro nás žádný problém. Stačí si u nás zakoupit dárkový poukaz a hliníkovou pergolu vybrat společně s rodinou u vás doma.

Různá provedení hliníkových přístřešků

Společnost ALcentrum, s.r.o. nabízí kvalitní hliníkové pergoly, a nejen ty. Specializujeme se také na zimní zahrady, parkovací stání, zahradní altány nebo přístřešky nad dveře. To vše vyrobené z kvalitních hliníkových slitin, které odolávají povětrnostním podmínkám a mají tak dlouhou životnost.

Dopřejte své zahradě nový designový kousek, získáte tím navíc ochranu pro svou terasu, ať už ji máte sestavenou z nějakého exotického dřeva. Hliníkovou pergolu získáte prostor navíc, který budete moci využít podle svého vkusu a přání. V létě vás ochrání od úmorného horka, poskytne vám příjemní stín a v chladnějších měsících, můžete pod dekou a s horkou kávou v ruce, pozorovat dění na vaší zahradě.

3 varianty hliníkových pergol

    • Produktová řada ECO

Hliníková pergola ECO je naší nejlevnější variantou a také nejoblíbenější u našich zákazníků. Splní očekávání, je praktická a universální a ještě za nejnižší cenu na trhu. Nabízíme ji v 15 rozměrech a ve dvou standartních odstínech.

    • Produktová řada PROFI

Chcete mít kvalitní hliníkovou pergolu, ale přitom za přijatelnou cenu? Přesně taková je varianta PROFI, která nabízím vyvážený kompromis mezi cenou a kvalitou. Vybírat můžete z barevné stupnice RAL, která nabízí až 200 různých odstínů.

    • Produktová řada DELUXE

Hliníková pergola DELUXE poskytne i tomu nejnáročnějšímu klientu ochranu a nový luxusní kousek na zahradu. Je vyrobena z nejkvalitnějších hliníkových slitin a dodávána společně s bezpečnostním sklem s UV ochranou. Střešní lišty dodáváme v barvě konstrukce. Můžete si sami zvolit rozměr i barevný odstín.

Vkusný rodinný dárek

Překvapte svou rodinu hliníkovou pergolu pod stromeček. Pokud si nevíte rady s výběrem, rádi vám pomůžeme. Neváhejte nás kontaktovat, společně vybereme ideální pergolu přímo pro vás.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy