Hliníkové pergoly s 20% slevou jako dárek od Ježíška

Hliníkové pergoly s 20% slevou jako dárek od Ježíška

Přemýšlíte, co by vaší rodině udělalo radost pod stromeček? Chtělo by to něco, co bude využívat celá rodina. Máme pro vás ideální dárek. I my rádi nadělujeme radost a dárky, a to v podobě vánoční slevy až 20% na všechny pergoly.

Vaše zahrada dostane nový kabát a terasa bude pod stálou ochranou před nepřízní počasí. Společnost ALcentrum, s.r.o. má bohaté zkušenosti s výrobou různých hliníkových přístřešků, které jsme pobrali v zahraničí.

Hliníkové přístřešky vyrábíme z kvalitních hliníkových slitin, které jsou velmi odolné a mají dlouhou životnost, takže vám vydrží i po několik generací. Hliníková pergola se dá montovat jak k novostavbě, tak k již postavenému domu. Na výběr máme tři produktové řady, takže se nemusíte bát, že by se k vašemu domu hliníková pergola nehodila. Hodí se k pasivním i klasickým domům.

 

Proč vybrat hliníkovou pergolu od ALcentrum, s.r.o.?

Nejen, že vám nabízíme pergoly s vánoční slevou až 20%, ale hliníkové pergoly disponují spoustou výhod, které bychom vám rádi představili.

    • Bezúdržbový materiál

O hliníkové pergoly se nemusíte vůbec starat. Odpadne vám starost o každoroční nátěr a údržbu, jako tomu je u dřevěných pergol. Pokud se vám bude zdát zaprášená nebo jinak zašpiněná, postačí saponát s vodou a je opět jako nová.

    • Elegantní vzhled

Naše pergoly jsou universální, ale přesto originální s elegancí, Hodí se k moderním stavbám či starším domům. Vybírat můžete z různých odstínů i rozměrů, vyberete tu svou pergolu, která bude dokonale ladit s plastovými dveřmi a okny.

    • Jednoduchá montáž

Hliníkové pergoly vám můžeme dodat ve formě stavebnice a vy si jej snadno smontujete na své zahradě. Zvládnete to pomocí instruktážního DVD. Můžete si ale objednat i montáž od našich profesionálů.

    • Dlouhá životnost

Hliníkové pergoly jsou vyrobeny z kvalitních hliníkových slitin, ale také ošetřeny stříkanou barvou zvanou KOMAXIT, kterou nabízíme v různých odstínech, ale především se jedná o stálou a odolnou barvu.

Dopřejte si hliníkovou pergolu s 20% vánoční slevou

Právě teď je ten nejlepší čas, objednat si hliníkovou pergolu s 20% slevou, kterou od nás máte jako dárek pod stromeček. Nepožadujeme žádné zálohy předem, jako jiné společnosti. Kontaktujte nás pomocí kontaktního formuláře, rádi pro vás připravíme cenovou nabídku.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy