Pergola lze využít i v zimě

Pergola lze využít i v zimě

Léto se s námi už na dobro rozloučilo a nás chladné počasí zahnalo do domů. Vy byste ale přeci jen trávili ještě nějaký čas na své zahradě? Máme pro vás řešení jak to udělat, aby na vás nepršelo a nezadělali jste si na pěknou rýmu.

Vaše pergola vám může sloužit i v chladných měsících. Grilování nemusíte praktikovat pouze v létě. Buřty vám budou chutnat pod pergolou i v zimních měsících. Nebo zde můžete nechat přezimovat některé rostliny, které by vám venku umrzly. Když je hezký podzim, můžete si například udělat venkovní snídani, stačí se zachumlat do deky a dát si horkou kávu.

Pokud vám přece jen bude zima, můžete si svou pergolu nechat zasklít bočnicemi a doplnit ji o infrazářiče, které vás zahřejí. V zasklené pergole můžete nechat vyklíčit bylinky a jarní kytičky, potom je už jen postačí přesadit do zahrady. Hliníková pergola může sloužit v zimních měsících jako místo pro odpočinek a relaxaci, není nic lepšího než pohled do zahrady a zeleně v jakémkoliv počasí.

 

Výhody hliníkové pergoly

Hliník je kvalitní a stálý matriál, který nabízí nespočet výhod. Jsou to především:

    • Dlouhá životnost

Pergolu z hliníku vyrábíme z kvalitních hliníkových slitin, které jsou odolné vůči nepřízni počasí, tím pádem nepodléhají korozi a vydrží po několik generací.

    • Bezúdržbovost

O hliníkovou pergolu se nemusíte nijak starat, jako tomu bývá u dřevěných konstrukcí, kde musíte řešit každoroční nátěr a údržbu. Pokud se vám bude zdát konstrukce zašpiněná, postačí saponát s vodou nebo zahradní hadice a je opět jako nová.

    • Ochrana vaší terasy

Máte-li terasu sestavenou z choulostivého materiálu, hliníková pergola ji dokonale ochrání. Nejen terasu, ale i věci na ni uložené, jako např. zahradní nábytek či stolní fotbálek.

    • Universální a nadčasový design

Nemusíte se bát, že se hliníková pergola nebude právě k vašemu domu hodit. Její nadčasový vzhled je vhodný k pasivním moderním domům i ke klasickému baráčku se sedlovou střechou.

Využijte hliníkovou pergolu i v zimě

V nabídce naleznete 3 varianty hliníkových pergol, které se liší rozměry i barevným odstínem. Vybere si opravdu každý. Proto nás neváhejte kontaktovat. Rádi vám zodpovíme vaše dotazy a pergolu vám postavíme za jakéhokoliv počasí. Jsme férová společnost, která nepožaduje žádné zálohy předem.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy