Podzimní posezení v hliníkové pergole

Podzimní posezení v hliníkové pergole

S koncem letních prázdnin začíná nejen nový školní rok, ale pomalu a jistě také podzim. Chcete ale pořád trávit hodně času na své zahradě a to i v období babího léta?

Rádi byste se schovali před podzimním deštěm? Pro nás to není žádný problém. Společnost Alcenturm s.r.o. Vám nabízí chytré a elegantní řešení v podobě kvalitní hliníkové pergoly.

Alcentrum s.r.o. – výroba hliníkových konstrukcí

Společnost Alcentrum s.r.o. působí na českém trhu v oblasti hliníkových konstrukcí již řadu let. Díky získaným zkušenostem jsme v současné době schopni uspokojit téměř všechny Vaše požadavky. Velká variabilita hliníkových profilů, ze kterých se konstrukce sestavují, poskytuje uživatelům jejich opravdu různorodé využití. Kromě hliníkových pergol najdete v nabídce společnosti Alcentrum s.r.o. také hliníkové zimní zahrady, zastřešení garážového stání, zastřešení bazénů i vchodových dveří. Své využití mají hliníkové konstrukce také jako ploty a plotové zástěny.             

 

Ptáte se, proč využít pro realizaci pergoly právě hliníkovou konstrukci?

Odpověď je zcela jednoduchá. Kvalitní hliníkové slitiny, ze kterých se hliníkové pergoly vyrábí, mají hned několik skvělých vlastností.

Hliníková pergola od společnosti Alcentrum s.r.o. Vás jistě překvapí velmi dlouhou životností a zároveň minimální nároky na údržbu. Hliníkové pergoly jsou také nehořlavé, odolné vůči nepříznivým vnějším vlivům a barevně stálé.

Variabilita podle potřeb klienta

Společnost Alcentrum s.r.o. Vám nabízí 3 modelové řady hliníkových pergoly. 

Základním typem je hliníková pergola ECO, která je určena pro méně náročné zákazníky, kteří vyhledávají nízkou pořizovací cenu. Nejoblíbenějším modelem je v současnosti hliníková pergola PROFI, která Vám přináší optimální poměr mezi cenou a kvalitou. Zákazníci, kteří si chtějí dopřát opravdový luxus, zvolí hliníkovou pergolu DELUXE. U všech těchto typů hliníkových pergol si samozřejmě můžete vybrat rozměr, barevný odstín i typ střešní krytiny. Pokud by Vám však ani jeden z nabízených modelů nevyhovoval, jsme připraveni Vám navrhnout hliníkovou pergolu na míru. Zajistíme vše od zaměření konkrétního místa, přes návrh pergoly, výrobu, dopravu i montáž.

Pro více informací navštivte stránky společnosti Alcentrum s.r.o., kde najdete podrobné informace o nabízených produktech, ale i galerii našich realizací.

Věříme, že Vás nabídka společnosti Alcentrum s.r.o. oslovila a proto neváhejte a volejte na telefonní čísla 739 292 921 nebo 732 607 221. Využít také můžete kontaktní formulář umístěný na našich stránkách. Se vším Vám rádi poradíme a zodpovíme Vaše otázky.

Svěřte se do rukou odborníků ze společnosti Alcentrum s.r.o. a dopřejte si bezúdržbové elegantní zastřešené své terasy v podobě kvalitní hliníkové pergoly.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy