Hliníkové pergoly se slevou až 20%

Hliníkové pergoly se slevou až 20%

Rádi byste na své zahradě měli místo, kde budete moci v klidu relaxovat a užívat si zaslouženého klidu? Chcete se mít možnost využívat tento kout i za nepříznivého počasí?

Schází Vám na zahradě stín v parném létě? Není nic jednoduššího, než se obrátit na naši společnost Alcentrum s.r.o. a využít nabídky hliníkových pergol, nyní se slevou až 20%.

Alcentrum s.r.o.

Společnost Alcentrum s.r.o. je česká původem rodinná firma, která se specializuje na výrobu hliníkových konstrukcí všeho druhu. Díky dlouhodobé praxi v tomto oboru si troufáme tvrdit, že jsme jedničkou na českém trhu. Nabízíme Vám spoustu kvalitních výrobků. Kromě již zmiňovaných hliníkových pergol najdete v naší nabídce hiliníkové konstrukce využitelné jako zimní zahrady, zahradní altány, zastřešení garážového stání, zastřešení bazénů či vchodových dveří.

 

Ptáte se, proč jsou hliníkové pergoly v současné době tak oblíbené?

Odpověď je zcela jednoduchá. Společnost Alcentrum s.r.o. využívá k výrobě hliníkových konstrukcí kvalitní hliníkové slitiny. Tento materiál poskytuje hned několik výhod, které opravdu oceníte.

Kvalitní hliníkové pergoly mají minimální požadavky na údržbu a i přesto mají velmi dlouhou životnost. Jsou odolné vůči nepříznivým venkovním vlivům, jsou barevně stálé a nehořlavé. V neposlední řadě Vás jistě potěší i nízké pořizovací náklady. Pokud však chcete ušetřit ještě víc, neváhejte a využijte nyní skvělou akční nabídku, která Vám zaručí slevu až 20% při vlastní montáži.

3 různé provedení hliníkových pergol

Společnost Alcentrum s r.o. připravila pro své zákazníky 3 modelové řady kvalitních hliníkových pergol.

Základním modelem, který uspokojí méně náročné uživatele hledající nízkou pořizovací cenu, je hliníková pergola ECO. Pokud využijete naši jedinečnou akční nabídku, objednáte si tuto hliníkovou pergolu ve formě stavebnice a pustíte se do montáže svépomocí, ušetříte tak 15% z nákladů.

Další dva modely hliníkových pergol PROFI a DELUXE jsou určeny středně a vysoce náročným uživatelům. I u těchto modelů můžete nyní využít při vlastní montáži slevu, a to dokonce až 20%. Proto neváhejte, objednejte si kvalitní hliníkovou pergolu co nejdříve a nepropásněte skvělou akční nabídku se slevou až 20% při vlastní montáži. Montáže vlastními silami se bát nemusíte, je zcela jednoduchá a hravě ji zvládnete ve dvou osobách,na našich stránkách najdete instruktážní video z montáže hliníkové pergoly našimi profesionály.

Věříme, že Vás nabídka společnosti Alcentrum s.r.o. oslovila. V případě jakýchkoliv otázek volejte na telefonní čísla  739 292 921 nebo 732 607 221. K dispozici Vám je také kontaktní formulář umístěný na stránkách.

Svěřte se do rukou odborníků ze společnosti Alcentrum s.r.o., využijte jedinečnou akční nabídku se slevou až 20% a věřte, že budete opravdu spokojeni.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy