Kvalitní hliníkové pergoly s cenou nad 50 tisíc korun s montáží zcela zdarma

Kvalitní hliníkové pergoly s cenou nad 50 tisíc korun s montáží zcela zdarma

Rádi byste měli na své zahradě příjemné místo, které by sloužilo k odpočinku a relaxaci? Schází Vám prostor, kde byste mohli posedět s rodinou či přáteli a to i za nepříznivého počasí?

Chcete zároveň vytvořit v parném létě místo, kde se schováte do tolik vyhledávaného stínu?

Společnost Alcentrum s.r.o. Vám nabízí jednoduché a elegantní řešení v podobě kvalitních hliníkových pergol. Využijte nyní akci na montáž zdarma při objednávce nad 50 000 Kč.

Ptáte se, proč zvolit právě hliníkové pergoly od společnosti Alcentrum s.r.o.?

Odpověď je zcela prostá. Společnost Alcenturm s.r.o. je firma, která působí na českém trhu již řadu let, a za dobu naší existence jsme nasbírali opravdu mnoho zkušeností. Díky tomu jsme schopni splnit téměř jakékoliv přání našich zákazníků. Klademe důraz na kvalitní materiály a profesionálně odvedenou práci. A to vše za rozumné peníze. Pevné místo na trhu jsme si vytvořili i díky velké variabilitě hliníkových přístřešků, které mají opravdu široké využití. Hliníkové přístřešky můžeme vidět v podobě pergol, zahradních altánů, zimních zahrad, zastřešení bazénů, garážových stání či vchodových dveří.

Jaké výhody Vám nabízí kvalitní hliníkové pergoly od společnosti Alcentrum s.r.o.?

Hliníkové slitiny, ze kterých se pergoly vyrábí, jsou velmi odolné vůči povětrnostním podmínkám i UV záření, jsou barevně stálé a nehořlavé. Jejich největší předností je však dlouhá životnost a minimální požadavky na údržbu, v čemž se naprosto zásadně liší od pergol vyráběných z jiných běžných materiálů. Kvalitní hliníkové pergoly od společnosti Alcentrum s.r.o. Vás také osloví svým nadčasovým vzhledem a možností výběru odstínu i rozměrů.

3 modelové varianty

Aby orientace v naší nabídce byla co nejjednodušší, dovolte nám, abychom Vám ve stručnosti představili tři modelové řady kvalitních hliníkových pergol.

Základním modelem pro nenáročné uživatele je hliníková pergola ECO, která Vás jistě potěší svými nízkými pořizovacími náklady. Nejoblíbenějším modelem mezi zákazníky je v současné době hliníková pergola PROFI, která nabízí vyvážený poměr mezi cenou a kvalitou. Pro zákazníky, kteří jsou ochotni připlatit si za opravdu luxusní provedení, je určena hliníková pergola DELUXE. Samozřejmostí je výběr z několika odstínů a rozměrů. Pokud potřebujete přístřešek do atypického prostoru, jsme připraveni Vám navrhnout a vyrobit hliníkovou pergolu přímo na míru.

Montáž zdarma a slevy ve výši až 20 procent

Nyní pro Vás máme i skvělou letní akční nabídku na montáž zdarma při objednávce nad 50 000 bez DPH Kč. Dále poskytneme slevy ve výši 15% na hliníkové přístřešky řady ECO a 20 % na modelové řady PROFI a DELUXE.

Proto neváhejte, využijte naši akční nabídku na montáž zdarma při objednávce nad 50 tisíc korun a kontaktujte společnost Alcentrum s.r.o. na telefonních číslech  739 292 921 nebo 732 607 221. Pro více informací navštivte naše stránky, kde je Vám také k dispozici kontaktní formulář. Všechny Vaše otázky rádi zodpovíme a poskytneme odborné poradenství. Těšíme se na spolupráci s Vámi.

 

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy