Kvalitní pergola nebo zimní zahrada?

Kvalitní pergola nebo zimní zahrada?

Také rádi trávíte čas na své zahradě? Chtěli byste ji oživit novým moderním prvkem? Kvalitní hliníkové pergoly či zimní zahrady od společnosti Alcentrum s.r.o. Vám vytvoří nejen příjemné místo, kde rádi posedíte, ale také Vám dovolí využít zahradu v maximální možné míře a to i za nepříznivého počasí.

 

Společnost Alcentrum s.r.o. je čeká firma, která se zabývá hliníkovými konstrukcemi všeho druhu a na českém trhu působí již od roku 2008. Za dobu naší existence jsme se nabírali mnoho cenných zkušeností a díky tomu jsme v současné době schopni splnit téměř všechny požadavky zákazníků.

Hliníkové konstrukce jsou stále více oblíbené a není se čemu divit. Jejich široké využití osloví snad každého. Hliníkové konstrukce můžeme vidět v podobě zahradních pergol nebo altánů, zimních zahrad, garážových stání, různých přístřešků nebo jako zastřešení bazénů.

Ptáte se, proč zvolit zrovna hliníkové konstrukce?

Odpověď je zcela jednoduchá. Kvalitní hliníkové slitiny, ze kterých se konstrukce vyrábí, jsou velmi odolné vůči nepříznivým povětrnostním podmínkám, jsou barevně stálé, nehořlavé a na rozdíl od jiných materiálů, ze kterých se pergoly nebo zimní zahrady běžně vyrábí, mají minimální nároky na údržbu. Každého uživatele také jistě potěší nízké pořizovací náklady. Hliníkové konstrukce se navíc díky svému nadčasovému vzhledu hodí ke každému rodinnému domu, ať už jde o novou či starší zástavbu.

Alcentrum s.r.o. nabízí 3 typy provedení

Abychom co nejvíce uspokojili Vaše požadavky, vytvořila naše společnost Alcentrum s.r.o. 3 modelové řady pergol, které lze využít i jako zimní zahrady.
Základní variantou je hliníková pergola ECO, která je určena pro méně náročné zákazníky a jistě Vás nadchne svoji pořizovací cenou. Zlatou střední cestou hliníkových pergol je model PROFI, který nabízí skvělou kvalitu za rozumné peníze. Pro opravdu náročné zákazníky je připravena hliníková pergola DELUXE. Pokud byste si však z těchto modelů nevybrali, společnost Alcentrum s.r.o. je připravena navrhnout hliníkovou pergolu nebo zimní zahradu přesně Vám na míru.

Pro více informací navštivte stránky společnosti Alcetrum s.r.o.. Naleznete zde také fotogalerii našich již zrealizovaných zakázek. V případě jakýchkoliv otázek či nejasností volejte na telefonní číslo 739 292 921 nebo 732 607 221 a naši odborníci Vám se vším rádi pomohou. Využít můžete také kontaktní formulář.

Věřte, že kvalitní hliníkové pergoly a zimní zahrady od společnosti Alcentrum s.r.o. dodají Vaší zahradě šmrnc a vytvoří příjemné i funkční místo pro Váš odpočinek a relaxaci.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy