Kvalitní hliníková pergola vám zajistí krásné léto na zahradě

Kvalitní hliníková pergola vám zajistí krásné léto na zahradě

Chcete si letošní léto opravdu užít? Máte ale pocit, že Vaší zahradě stále něco chybí k dokonalosti? Rádi byste si na zahradě vytvořili místo, kde budete moci příjemně odpočívat, relaxovat i posedět s přáteli a rodinou?

Není nic jednoduššího, než si pořídit kvalitní hliníkovou pergolu od společnosti Alcentrum s.r.o..

Kvalitní hliníkové pergoly vyrábí česká firma Alcentrum s.r.o.

Společnost Alcentrum s.r.o. je česká rodinná firma, která působí na našem trhu již od roku 2008. Zabýváme se konstrukcemi z hliníkových profilů všeho druhu. Velká variabilita těchto konstrukcí umožňuje jejich široké využití a to jako pergoly, zahradní altány, zastřešení garážového stání, zastřešení bazénů či vířivky, zimní zahrady nebo i jako ploty a plotové zástěny.

 

Proč zvolit pergolu zrovna z hliníkových profilů?

Odpověď je jednoduchá. Kvalitní hliníkové slitiny, ze kterých jsou konstrukce sestavovány, poskytují hned několik velkých výhod. Tento materiál je téměř bezúdržbový a má velmi dlouhou životnost. Hliníkové slitiny jsou barevně stálé, odolné vůči povětrnostním podmínkám a jsou nehořlavé. V neposlední řadě také oceníte jejich nízké pořizovací náklady.

Různá provedení hliníkových pergol

Společnost Alcentrum s.r.o. se snaží uspokojit požadavky všech svých zákazníků, a proto máme v nabídce 3 typy hliníkových pergol.

  • Základním typem hliníkové pergoly je modelová řada ECO, která Vás potěší velmi příznivou cenou.
  • Pro zákazníky, kteří hledají skvělý poměr mezi cenou a kvalitou, byla vytvořena řada hliníkových pergol PROFI.
  • Pokud jste náročným zákazníkem a rádi si připlatíte za opravdový luxus, pak právě Vám je určena hliníková pergola DELUXE. Zvolit si můžete z několika rozměrů i barevných provedení. Pokud si však nevyberete z těchto třech modelových řad nebo potřebujete hliníkovou pergolu do atypického prostoru, jsme připraveni Vám vyrobit kvalitní hliníkovou pergolu na míru.

Komplexní nabídka služeb

Společnost Alcentrum s.r.o. Vám nabízí kompletní servis služeb. Konkrétní místo pro pergolu si přijedeme osobně zaměřit, zpracujeme projekt a pergolu pak přijedeme kamkoliv po České republice sestavit. Pokud byste rádi viděli naše již zrealizované zakázky, navštivte naši fotogalerii na stránkách alcentrum.cz.

Věřte, že kvalitní hliníková pergola od společnosti Alcentum s.r.o. bude nejen originálním designovým prvkem na Vaší zahradě, zároveň ale ochráníte sebe i svoji terasu pře deštěm, větrem a horkém létě i před sluncem. Budete tak moci trávit na své zahradě mnohem více času a to i za nepříznivého počasí.

V případě, že Vás naše nabídka oslovila, kontaktujte nás na telefonních číslech 739 292 921 nebo 732 607 221. Využít můžete i kontaktního formuláře. Vaše otázky rádi zodpovíme a poskytneme odborné poradenství.

Spolehněte se na českou kvalitu, profesionálně odvedenou práci a lidský přístup. Svěřte se do rukou odborníků ze společnosti Alcentum s.r.o.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy