Hliníkové pergoly na míru do 3 týdnů od provedení objednávky

Hliníkové pergoly na míru do 3 týdnů od provedení objednávky

Vlastníte rodinný dům se zahradou, na které byste ale rádi trávili více času? A to i za deště nebo v horkém létě? Přemýšlíte ale kam se schovat právě před deštěm nebo v létě před parným sluníčkem? Řešení je jednoduché.


Všechny tyto požadavky perfektně splňují hliníkové pergoly na míru od společnosti Alcentrum s.r.o. s rekordně krátkou dodací lhůtou do 3 týdnů od objednávky.

Alcentrum – česká firma s českou výrobou

Společnost Alcentrum s.r.o. je česká, původem rodinná firma, která byla založena již v roce 2008. Za dlouhou dobu naší existence jsme načerpali spoustu zkušeností právě v oblasti hliníkových konstrukcí. Díky tomu jsme v současné době schopni vyhovět téměř jakémukoliv přání našich zákazníků.

Hliníkové přístřešky mnoha podob

Hliníkové konstrukce jsou velmi oblíbeným a elegantním řešením různých přístřešků. Využít se dají nejen jako pergoly, ale také jako zahradní altány, zimní zahrady, zastřešení garážového stání, přístřešky nad dveře nebo třeba zastřešení bazénu či vířivky. Díky svému nadčasovému vzhledu budou hliníkové pergoly vypadat skvěle jak u nových moderních domů, tak i ve starší zástavbě.

Výhody a variabilita hliníkových přístřešků

Hliníkové pergoly společnosti Alcentrum s.r.o. jsou vyráběny z kvalitních hliníkových slitin. Tento materiál nabízí hned několik opravdu velkých výhod. V dnešní uspěchané době ocení snad všichni u hliníkových pergol minimální nároky na údržbu a opravdu dlouhou životnost. Hliníkové konstrukce jsou také barevně stálé, odolné vůči povětrnostním podmínkám a nehořlavé.
Hliníkové profily, ze kterých jsou konstrukce sestavovány, jsou velmi variabilní. Díky tomu jsme schopni navrhnout Vám hliníkovou pergolu na míru. V nabídce máme několik typů hliníkových pergol, vybrat si můžete rozměry i barevné provedení.

Kompletní služby

Pokud se rozhodnete pro hliníkovou pergolu od společnosti Alcentrum s.r.o., využít můžete našich kompletních služeb.
Konkrétní místo k Vám přijedeme osobně zaměřit a vytvoříme projekt. Do 3 týdnů od objednání budete mít pergolu sestavenou na Vaší zahradě.

Nepožadujeme žádné zálohy, platíte až při dodání. Věřte, že hliníkovou pergolou na míru vytvoříte na své zahradě originální místo pro odpočinek, posezení s rodinou i přáteli, a to i za nepříznivého počasí. Ochráníte tak před vnějšími vlivy nejen sebe ale třeba i svoji terasu nebo stěnu rodinného domu.

Objednávka hliníkové pergoly

Jestliže Vás naše nabídka oslovila, navštivte naše stránky Alcentrum.cz, kde můžete uskutečnit vaši objednávku. Využít můžete buď naše telefonní čísla 739 292 921 a 732 607 221 nebo nám napište přes kontaktní formulář. Všechny vaše dotazy Vám rádi zodpovíme, poradíme s výběrem i objednávkou.

Vsaďte na kvalitní provedení hliníkových pergol na míru, rychlé dodání do 3 týdnů od objednávky a rozumné ceny. Vsaďte na českou firmu Alcentrum s.r.o..

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy