Precizně zhotovené hliníkové pergoly od Alcentrum s.r.o.

Precizně zhotovené hliníkové pergoly od Alcentrum s.r.o.

Máte rodinný dům se zahradou a přemýšlíte o zastřešení Vaší terasy či o realizaci samostatné pergoly?

Hledáte jednoduché a přitom precizně zhotovené řešení, které Vás navíc nebude stát spoustu peněz? Přesně pro Vás jsou určeny hliníkové pergoly od společnosti Alcentrum s.r.o..

Naše společnost Alcentrum s.r.o. je česká původem rodinná firma, která se zabývá hliníkovými konstrukcemi všeho druhu.
Za dlouhou dobu naši existence jsme nasbírali řadu zkušeností v oblasti konstrukcí z hliníkových profilů. Právě velká variabilita hliníkových profilů nám umožňuje vyhovět téměř jakémukoliv přání našich zákazníků. Hliníkové konstrukce lze využít na realizaci pergol, zimních zahrad, garážových stání, zahradních altánů nebo třeba přístřešků nad dveře.

 

Proč si zvolit právě hliníkové konstrukce?

Odpověď je zcela jednoduchá. Hliníkové profily jsou vyráběny z kvalitních hliníkových slitin. Tento materiál přináší spoustu výhod, jako jsou třeba nízká pořizovací cena, dlouhá životnost, velká odolnost vůči povětrnostním podmínkám, nehořlavost a velmi malé nároky na údržbu. Další nespornou výhodou je i nadčasový vzhled, který uspokojí majitele moderních novostaveb, starších rodinných domů nebo chat či chalup.

Věřte, že pokud se rozhodnete pro realizaci hliníkové pergoly, vytvoříte si na své zahradě příjemné místo pro odpočinek a relaxaci. Zároveň tak můžete ochránit sebe i svoji terasu před deštěm a v parném létu před sluníčkem.

Alcentrum s.r.o.

Nabízíme vám profesionální služby a kompletní servis od grafického návrhu až po samotnou realizaci. Pokud ještě váháte, podívejte se do naší galerie již zrealizovaných pergol a přístřešků, kterou najdete na našich stránkách.
Nepožadujeme žádné zálohy, platba proběhne až při samotné realizaci. Při objednávce hliníkové pergoly i s montáží budete mít dopravu po celé ČR zdarma. Pokud si objednáte hliníkovou pergolu bez montáže, zašleme Vám ji na dobírku.

Jestliže Vás naše nabídka oslovila nebo máte jakékoliv dotazy, neváhejte a kontaktujte nás na telefonním čísle 732 607 221 nebo využijte kontaktní formulář. Vše Vám rádi zodpovíme, poradíme s výběrem i objednávkou.

Vsaďte na českou kvalitu, profesionální přístup a precizní zpracování společnosti Alcentrum.s.r.o. .

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy