Hliníkové pergoly ve vysoké kvalitě

Hliníkové pergoly ve vysoké kvalitě

Už se také vidíte v příjemném koutu své zahrady, ale počasí stále nepřeje? Ještě nějakou dobu nám potrvá zimní počasí, ale už nyní se můžete zamýšlet, jak svou zahradu zvelebit a připravit ji na sezónu.


Chcete trávit čas na své zahradě, i když nesvítí sluníčko, ale přetrvává letní přeháňka? Určitě můžete, jen vám doporučujeme zastřešit svou terasu hliníkovou pergolou, abyste byly pod dokonalou ochranou.

Kvalitní hliníkové pergoly pořídíte u naší společnosti ALcentrum, s.r.o.. Jedná se o českou firmu, která má v nabídce několik druhů hliníkových konstrukcí.

 

Proč zvolit hliníkovou pergolu od ALcentrum, s.r.o.?

 • Hliníkové slitiny nepotřebují žádnou údržbu, postačí saponát s vodou a konstrukce je znovu jako nová.
 • Vaše terasa bude mít dlouhou životnost, díky hliníkovým profilům, na které nepůsobí povětrnostní podmínky.
 • Kvalitní hliníková pergola vám elegantně vyplní prostor mezi domem a zahradou a vznikne vám tak dokonalý mezičlánek.
 • I za nepříznivého počasí můžete pod svou pergolou trávit volný čas a relaxovat s přáteli nebo s rodinou.
 • Vaše terasa bude ochráněna, především dřevo, ze kterého je sestavena a na které nesmí pršet nebo svítit sluneční paprsky.
 • V naší nabídce naleznete různé typy hliníkových pergol s různými rozměry.

Produktové řady hliníkových pergol

  • ECO

Cenově nejdostupnější hliníková pergola je ta s názvem ECO. Vybírat můžete z 15 různých rozměrů v barvách sněhově bílá a antracit hladký. Tuto pergolu dodáváme ve formě stavebnice a nelze jí rozšířit do podoby zimní zahrady. Dodat vám ji můžeme do 10 pracovních dnů.

  • PROFI

Zlatou střední cestu můžete čekat u varianty PROFI, která je výhodná z hlediska ceny a vyrobena z kvalitních materiálů. Vybírat můžete z 20 různých rozměrů a až z 200 barevných dekorů.

  • DELUXE

Nejluxusnější provedení hliníkových pergol nabízí varianta DELUXE, která je vyrobena z těch nejkvalitnějších materiálů. Zde můžete navíc najít bezpečnostní sklo a speciálně zesílené profily. Vybrat si můžete barevné provedení ze stupnice RAL. Střešní lišty dodáváme ve stejné barvě jako je konstrukce pergoly.

Kvalitní hliníkové pergoly objednávejte u ALcentrum, s.r.o.

Udělejte si radost a pořiďte své rodině hliníkovou pergolu vyrobenou z kvalitních materiálů. Vybrat si můžete i z jiných hliníkových konstrukcí, například hliníkové zimní zahrady, zahradní altán, přístřešek nad dveře nebo garážová parkovací stání. Neváhejte nás kontaktovat a my vám rádi se vším poradíme.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy