Pořiďte netradiční dárek pod stromeček – hliníkovou pergolu

Pořiďte netradiční dárek pod stromeček – hliníkovou pergolu

Už jen pár týdnů a máme tu opět ten krásný čas, na který se každý z nás celý rok těšíme. Období Vánoc je kouzelné a v každém z nás to vyvolává báječné vzpomínky.


Vánoce znamenají nejen dny radosti, ale také starosti, co rodině pořídit pod stromeček. Rádi vám pomůžeme s vymýšlením dárku. Máme jednoduchý typ na praktický a elegantní dárek, který přinese vaší rodině velké potěšení. Tím je hliníková pergola, která dodá vaší zahradě nový šmrnc a doplní ji tak o vkusný kousek, který bude perfektně ladit k vašemu domu.

Typy hliníkových pergol

Nabízíme hliníkové pergoly v mnoha provedeních. Vybere si opravdu každý zákazník, v nabídce naleznete různé rozměry i barevné odstíny. Vybrat si můžete z nejlevnější varianty ECO,zlatou střední cestu vám poskytne varianta PROFI, a nejluxusnější řada DELUXE.

    • Nejlevnější pergola ECO

Hliníkovou pergolu ECO dodáváme v barvách sněhově bílá a antracit hladký. Je oblíbená především pro dokonalé sladění s plastovými okny a dveřmi. Pergolu jsme schopni dodat do 3 pracovních dnů. Dovezeme vám ji ve formě stavebnice a vy si ji sami smontujete na zahradě.

    • Kvalitní pergola PROFI

Hledáte-li zlatou střední cestu mezi kvalitou a cenou pergoly, tak je právě pro vás skvělá varianta PROFI. Pokud si nevyberete z připravených rozměrů, rádi vám vyrobíme pergolu v nestandartních rozměrech. Také výběr barevného odstínu může být zcela na vás, stačí si vybrat ze vzorníku barev RAL.

    • Luxusní pergola DELUXE

Pokud hledáte nejluxusnější pergolu, u nás naleznete variantu DELUXE, kterou dodáváme společně s bezpečnostním sklem. Při výrobě používáme ty nejkvalitnější materiály a střešní lišty dodáváme v barvě konstrikce. U hliníkových pergol DELUXE si můžete též vybrat barvu i rozměr, přesně takový jaký vám bude vyhovovat.

Perfektní vánoční dárek pro celou rodinu

Překvapte rodinu skvělým dárkem pod stromeček. Společnost ALcentrumnabízí kvalitní hliníkové pergoly a jiné hliníkové konstrukce. V nabídce naleznete zimní zahrady, hliníkový přístřešek nad dveře, garážová stání nebo zahradní hliníkový altán. Pokud byste si přáli pomoci s výběrem hliníkové pergoly, tak nás neváhejte kontaktovat. Zodpovíme ochotně veškeré vaše dotazy.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy