Dárkový poukaz na zhotovení hliníkové pergoly

Dárkový poukaz na zhotovení hliníkové pergoly

Nevíte si rady co koupit své rodině k Vánocům? Rádi byste vymysleli něco, z čeho bude mít radost celá rodina?

Oblíbenou variantou dárků pod stromeček, jsou dárkové poukazy.
Můžete si zakoupit dárkový poukaz i od ALcentrum, s.r.o. a sami si s rodinou rozmyslíte, jak nejlépe dárkový poukaz využít. Společnost ALcentrum, s.r.o. nabízí svým klientům kvalitní hliníkové přístřešky pro různá využití. Například hliníková parkovací stání, hliníkové pergoly, zimní zahrady, hliníkové přístřešky nad dveře nebo hliníkové ploty. Mezi našimi zákazníky je oblíbený dárkový poukaz na zhotovení hliníkové pergoly.

Provedení hliníkových pergol

  • ECO

Naší nejlevnější variantou je produktová řada ECO, kdy se jedná o jednoduchou konstrukci vyrobenou z kvalitních hliníkových slitin. V nabídce naleznete 15 různých rozměrů, které držíme skladem.

  • PROFI

Jste-li zastáncem zlaté střední cesty, je právě pro vás vhodná varianta hliníkových pergol PROFI. Je k dostání ve 20 různých rozměrech a barvách sněhově bíla, antracit hladký, hnědá, stříbrná. Můžete si také vybrat z barevné stupnice RAL za příplatek.

  • DELUXE

Jedná se o naši precizní a nejluxusnější produktovou řadu hliníkových pergol. Vybrat si můžete jak odstín, tak rozměr. DELUXE pergoly dodáváme včetně bezpečnostního skla s UV filtrem.

Proč právě hliníkovou pergolu od společnosti ALcentrum?

  • Ochrana terasy

Hliníkové zastřešení na vaší zahradě neochrání pouze kvalitní terasové dřevo, ale také vše co na ni máte uschované, jako je například zahradní nábytek, stolní fotbálek, květiny apod. Máte-li terasu sestavenou z nějakého exotického materiálu, na který nesmí svíti příliš sluneční paprsky, tak jej hliníková pergola dokonale ochrání a jeho životnost se tak prodlouží.

  • Moderní design

Naše hliníkové pergoly vyrábíme moderně a kvalitně. Hned na první pohled je vidět dokonalé zpracování. Hodí se k různorodým stavbám typu bungalov, klasický baráček nebo pasivní dům.

  • Žádná údržba a dlouhá životnost

Hliníkové pergoly jsou odolné vůči různým podmínkám počasí, proto je jejich dlouhá životnost zaručena. Dopřejte si pergolu, o kterou se nemusíte každoročně starat, jako tomu je u dřevěných pergol. Bude-li se vám zdát znečištěná, postačí voda a saponát.

Dárkové poukazy od ALcentrum, s.r.o.

Darujte pod stromeček originální dárek v podobě dárkového poukazu na hliníkovou pergolu od společnosti ALcentrum, s.r.o. Rádi byste se dozvěděli více informací? Neváhejte nás kontaktovat.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy