Hliníková pergola zhotovená do 3 týdnů

Hliníková pergola zhotovená do 3 týdnů

Sháníte spolehlivého dodavatele, který vám vyrobí i doveze hliníkovou pergolu přímo před váš dům? Tak již nemusíte.


Společnost ALcentrum, s.r.o. vyrábí kvalitní hliníkové konstrukce, z toho velmi oblíbenou hliníkovou pergolu, kterou jsme schopni dodat do 3 týdnů od objednávky. Zastřešení teras se těší větší a větší oblibě. Nabízí mnoho výhod, které zastřešení pergolou přináší. Nejenže ochráníte svou terasu před nepříznivými vlivy počasí, ale i věci na ní uložené, jako je například zahradní nábytek. Další důležitou výhodou je její dlouhá životnost, nemusíte si po čase pořizovat novou pergolu, ta hliníková vám totiž vydrží několik generací.

Proč hliníkovou pergolu od ALcetrum, s.r.o.

Naše služby na českém trhu poskytujeme již od roku 2008. Záleží nám především na spokojeném zákazníkovi, proto je na prvním místě individuální přístup ke každému zvlášť. Co člověk, to názor, i proto máme přichystané tři produktové řady pergol, lišící se zejména rozměry a barevným provedením.

 

    • Doprava hliníkové pergoly

Dopravu poskytujeme po celé ČR zdarma, za předpokladu, že si zákazník k hliníkové pergole objedná také montáž našimi profesionály. Pokud si přejete pergolu sestavit sami, tak vám ji můžeme zaslat dobírkou, která činí 500 Kč nebo si ji můžete vyzvednout zdarma na naší provozovně.

    • Platba hliníkové pergoly

Společnost ALcentrum nevybírá od svých zákazníků žádné zálohy předem, jak tomu může být u jiných společností. Hliníkovou pergolu objednanou bez montáže, zasíláme na dobírku, takže se platba uskuteční při dobírce. A při objednávce pergoly s montáží můžete zaplatit převodem na účet.

    • Dodání do 3 týdnů

Svou vysněnou pergolu můžete mít již za 3 týdny od objednání, nemusíte na ni čekat až do jara.

    • Technické parametry

Hliníkové pergoly jsou velmi odolné, především díky hliníkovým profilům, které jsou ošetřeny vypalovanou barvou KOMAXIT. Na výběr je ze 4 základních barev, ale pokud vás žádná nezaujme, můžete si vybrat též ze stupnice barev RAL za příplatek.

Konstrukce hliníkových pergol je spojena vysoce kvalitní nerezavějící ocelí. A střešní krytinu si můžete vybrat ze tří typů, buď čiré, mléčné nebo barevné provedení.

Máte zájem o hliníkovou pergolu?

Rádi byste se dozvěděli více informací o hliníkových pergolách? Třeba jaké typy nabízíme nebo jak se pergoly udržují? Neváhejte se nám ozvat pomocí kontaktního formuláře.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy