Užijte si podzim pod střechou své nové pergoly

Užijte si podzim pod střechou své nové pergoly

Blíží se nám babí léto a počasí se mění každou chvíli. Někdy svítí sluníčko a někdy leje jako z konve.

Ale i přesto můžete sychravé a proměnlivé dny trávit venku na své zahradě. Stačí si zastřešit svou terasu hliníkovou pergolou pod kterou budete moci trávit celý podzim.

Společnost ALcentrum má pro své klienty připravené tři produktové řady hliníkových pergol. Variantu ECO, která je nejlevnější, variantu PROFI, která nabízí kompromis mezi cenou a kvalitou provedení. A variantu DELUXE, ve které najdete jen ty nejkvalitnější materiály. Jsme na trhu již od roku 2008, naše zkušenosti v oblasti výroby hliníkových konstrukcí jsou tak zaručeny.

Produktové řady hliníkových pergol

    • ECO

Nízká cena, jednoduché, ale kvalitní provedení, takové mají přednosti hliníkové pergoly produktové řady ECO. Je velmi oblíbená u našich zákazníků. Vybrat si můžete ze dvou různých barev, sněhově bílá a antracit hladký a v 15 různých rozměrech. Střešní krytina je z 16ti mm polykarbonátu. Dodáme vám ji do 10ti dnů ve formě stavebnice a vy si ji sami na své zahradě postavíte. Nemusíte se bát, tato konstrukce je velmi jednoduchá takže to zvládnete hravě ve dvou lidech.

    • PROFI

Hliníkové pergoly PROFI můžete perfektně sladit s vašimi plastovými okny či fasádou domu. Vybírat můžete z 20 různých rozměrů a barvě sněhově bílá, antracit hladký a pokud v těchto barvách nevyberete tu, která bude ladit s vaším objektem, můžete si vybrat též z barevné stupnice RAL. Střešní krytinu dodáváme buď v mléčném, čirém nebo barevném provedení.

    • DELUXE

Naším nejkvalitnějším provedením jsou hliníkové pergoly DELUXE. Nabízíme je pro ty nejnáročnější klienty, které uspokojí vysoce kvalitní provedení hliníkové konstrukce DELUXE. Barevné provedení si můžete vybrat z barevné stupnice RAL. Hliníkovou pergolu DELUXE vám přijedeme smontovat spolu s bezpečnostním sklem. Tato konstrukce je ideální pro stavbu zimní zahrady.

Výhody hliníkových pergol

Mezi hlavní výhody patří dlouhá životnost a žádná údržba. Díky povrchové úpravě nepůsobí na hliníkovou konstrukci vlivy počasí. Pergolu můžete postavit jak k domu, tak k bytové terase. Má universální vzhled, takže se hodí ke klasické stavbě nebo modernímu pasivnímu domu.

Stačí si pouze vybrat typ hliníkové pergoly

Rádi vám pomůžeme s přípravou projektu, přijedeme k vám a místo si sami zaměříme, a to zcela zdarma. Máte-li nějaké otázky, neváhejte náskontaktovat.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy