Hliníkové profily slouží i pro stavbu zahradních pergol

Hliníkové profily slouží i pro stavbu zahradních pergol

Rozhodli jste se udělat si radost v podobě hliníkového zastřešení? Vaše pergola bude zastřešena kvalitními hliníkovými profily, které vyrábí společnost ALcentrum, s.r.o.


Na českém trhu se pohybujeme již od roku 2008, takže zkušenosti s hliníkovým zastřešením máme bohaté. Stačí si jen vybrat design vaší pergoly z hliníku, která vám přinese mnoho výhod.

Vlastnosti hliníkových profilů

Hliníkové pergoly vyrábíme z kvalitních hliníkových profilů, které nabízí řadu výhod. Vybrat si můžete z mnoha variant, jedna z nich bude perfektně sedět právě k vašemu domu. Nabízíme různá barevná provedení i rozměry. Sladíte si barvu konstrukce s plastovými okny, dveřmi či fasádou domu. Hliníkovou pergolu můžete navíc rozšířit do podoby hliníkové zimní zahrady, kterou dodáváme spolu s izolačním sklem.

 

    • Bezúdržbový systém

Konstrukci pergoly z hliníkových profilů nemusíte nijak udržovat. Pokud bude pergola špinavá, vezměte vodu se saponátem a lehce ji omyjte, bude zase jako nová.

    • Dlouhá životnost

Jelikož pergoly vyrábíme z kvalitních hliníkových profilů, které jsou dokonale odolné vůči počasí, je dlouhá životnost hliníkových konstrukcí zaručena.

    • Moderní vzhled

Jedná se o nadčasový materiál, který lze sladit s jakýmkoliv domem, ať už budete chtít pergolu přistavět k moderní stavbě či klasickému baráčku.

    • Prostor pro odpočinek

Váš dům nabídne díky hliníkové pergole nový prostor pro relaxaci a posezení s přáteli. Budete se moci schovat před nepříznivým počasím.

Montáž hliníkové pergoly

K objednávce hliníkové pergoly si můžete též objednat profesionální montáž. K celkové ceně vám bude připočteno 15% DPH, zvolíte-li si profesionální montáž od naší společnosti. Předtím, než vám pergolu přijedeme smontovat, budeme požadovat uhrazení objednávky předem na náš účet.

Co vše nabízí společnost ALcentrum, s.r.o.

U nás naleznete různá využití hliníkových konstrukcí. Jedná se především o hliníkové zimní zahrady, hliníková garážová stání, hliníkový zahradní altán, hliníkové ploty nebo přístřešek nad dveře.

Objednejte si hliníkovou pergolu ještě dnes a budete si užívat společné chvilky na své terase, i když zrovna nebude dokonalé počasí. Chcete-li se dozvědět více informací, neváhejte nás kontaktovat.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy