Kvalitní hliníkové přístřešky ve vícero provedeních

Kvalitní hliníkové přístřešky ve vícero provedeních

Poptáváte hliníkový přístřešek a sháníte firmu, která pro vás vypracuje přístřešek na míru? Naše společnost Alcentrum vyrábí mnoho druhů hliníkových přístřešků ve 3 různých provedeních.


Naši potencionální klienti od nás mohou čekat konzultaci, zaměření a vypracování projektu zcela zdarma v místě, kde se bude stavba hliníkové pergoly realizovat.

Od obdržení objednávky Vám hliníkovou konstrukci dodáme nejpozději do 3 týdnů včetně profesionální montáže za pomocí inovativních technologií. Bude-li vaše objednávka přesahovat částku 50 000 korun, pak od nás získáte dopravu zdarma.

 

Jaké vyrábíme hliníkové přístřešky?

Jak jsme již výše zmiňovali, naše nabídka je opravdu pestrá. Vybírat můžete z několika druhů.

Hliníkové pergoly

Jde o perfektní zastřešení vaší terasy, která může být z choulostivého materiálu (například z exotického dřeva) a je zapotřebí ji chránit před nepříznivými vlivy. Díky hliníkové pergole dostane vaše zahrada zbrusu nový kabát a vy získáte nový prostor pro odpočinek a relaxaci na čerstvém vzduchu na zahradě.

Zahradní hliníkové altány

Jste-li majiteli pasivního domu, do kterého se nesmí nic kotvit, pak je pro vás samonosný hliníkový altán to pravé řešení pro zastřešení.

Garážové stání

Garážové stání pro vašeho čtyřkolového mazlíčka může být také zhotovené z hliníkových profilů. Jde o vzdušné parkovací místo, které dokonale ochrání vůz před povětrnostními vlivy.

Hliníkové zimní zahrady

Rozšíříte-li svůj obytný prostor o zimní zahradu, získáte tak další plnohodnotnou místnost vašeho bydlení. Využívat jí můžete mnoha způsoby, například pro: relaxaci, pěstování teplomilných rostlin, přezimování květin, posezení s přáteli či rodinou v samém srdci zahrady, ale i pro spolehlivé krytí bazénu.

Přístřešky nad dveře

Chraňte svůj vstup do domu. Hliníkový přístřešek nad dveře zajistí vstup do domu suchou nohou. Navíc zdokonalíte vzhled vašeho domu.

Správný výběr hliníkového přístřešku

Máte představu, jaký přístřešek se bude hodit k vám na zahradu? Pokud ne, tak nezoufejte. Obraťte se na nás, my vám s vhodným výběrem rádi pomůžeme.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy