Hliníková pergola v provedení DELUXE

Hliníková pergola v provedení DELUXE

Zahrada je naší relaxační zónou. Je to místo, kde trávíme v teplých měsících nejvíce času. Posezení s přáteli, budování okrasné zahrádky, rodinné návštěvy a letní grilovačky na naší terase.

Proto je nutné o naši zahradu pečovat a zvelebovat ji, abychom se na ni cítili co nejpříjemněji.
Někdy se může stát, že na své zahradě budeme chtít trávit čas, i když nebude svítit sluníčko, třeba se přežene letní deštík a my si budeme chtít užívat konečně čerstvého vzduchu po horkém dnu. Skvělý pomocník, který vás ochrání před deštěm je rozhodně hliníková pergola, kterou zastřešíte svou terasu. V nabídce máme tři produktové typy pergol, a sice variantu ECO, PROFI nebo DELUXE.

Náročnější klienti, kteří očekávají jen to nejkvalitnější provedení, si zvolí hliníkovou pergolu řady DELUXE. Vaše terasa získá okamžitě na luxusu. Materiál, jako bezpečnostní sklo nebo speciálně zesílené profily jsou samozřejmostí. Na výběr máte z 200 barevných dekórů a 25 různých rozměrů. Pro dokonalejší a luxusnější vzhled nabízíme střešní lišty v barvě vybraného odstínu pergoly.

Jak vybranou pergolu dopravit?

K hliníkové pergole si můžete objednat též profesionální montáž od našich montérů, pak máte dopravu po celé České republice zdarma. Uvažujete o dodání hliníkové konstrukce ve formě stavebnice a její následnou montáž si zhotovíte sami? Potom si můžete buď pergolu vyzvednout u nás na provozovně, nebo vám ji dovezeme zdarma, bude-li to do 50 km od naší provozovny.

Výhody hliníkové pergoly

    • Žádná údržba

Klienti si pořizují naše hliníkové pergoly hlavně z důvodu minimální údržby. Nemusíte se zajímat o každoroční nátěr nebo jiné ošetření. Postačí pouze voda se saponátem a konstrukci občas omýt.

    • Dlouhá životnost

Hliníkové pergoly jsou velmi odolné vůči nepříznivému počasí, hlavně díky hliníkovým slitinám, ze kterých jsou pergoly vyráběny. Konstrukci ošetřujeme vypalovanou barvu zvanou KOMAXIT, která je také velmi odolná a její životnost se tím prodlužuje.

    • Ochrana terasy

Máte-li terasu sestavenou z nějakého choulostivého materiálu, pod naší hliníkovou pergolou bude dokonale ochráněna.

    • Universální vzhled

Naše pergoly se hodí jak k modernímu domu, tak ke staršímu klasickému baráčku. Mají universální a elegantní vzhled.

Výběr je pouze na vás

Ať už si vyberete variantu DELUXE nebo jinou z našich řad hliníkových pergol, nikdy nešlápnete vedle. Kontaktujte nás pro více informací.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy