Jaro je ideální čas pro pořízení hliníkové pergoly

Jaro je ideální čas pro pořízení hliníkové pergoly

Zima je kalendářně u konce a svou vládu přebírá jaro. Slunečné dny a teplejší počasí na sebe nenechá dlouho čekat a my se nemůžeme dočkat, až si budeme vychutnávat čerstvou kávu někde na zahrádce.


Padlo u vás v zimě rozhodnutí, že si necháte zhotovit zahradní pergolu, chtěli jste ale počkat na teplejší počasí? Právě teď je ideální doba na objednání hliníkové pergoly.

Hliníková pergola z kvalitních materiálů vydrží dlouhá léta, navíc jsou hliníkové profily v poslední době hit pro elegantní vzhled a nadčasovost. Déle se svou objednávkou neotálejte! Kvalitní hliníkovou pergolu ve standardním rozměru dodáváme do 3 týdnů od objednání.

 

Vyberte si své provedení

Naše původem rodinná firma se během posledních let rozrostla, a to nejen v počtu zaměstnanců, ale i v provedení hliníkových přístřešků.
Chceme vyjít vstříc všem našim zákazníkům, proto jsme vyvinuli 3 různá produktová provedení, ze kterých si vybere skromný zákazník, ale i ten nejnáročnější klient.

  • Produktová řada ECO - základní provedení s nejnižší cenou na trhu
  • Produktová řada PROFI - nejvíce prodávané provedení, kde kvalita kopíruje i cenu
  • Produktová řada DELUXE - nejkvalitnější provedení odpovídající své vyšší ceně, zvolit si můžete i bezpečnostní sklo

Proč vlastně vsadit na hliníkové pergoly?

Hliníkové přístřešky se staly v poslední době opravdu velmi žádanými, a to nejen pro svůj moderní a nadčasový vzhled. Nabízejí spoustu dalších výhod, jakými jsou například:

  • nehořlavost
  • nevyžadují údržbu
  • velmi dlouhá životnost
  • přijatelná pořizovací cena
  • odolnost materiálu a barevného provedení
  • široká paleta barev

Užívejte si jaro na své zahradě, a to i v případě, že bude nevlídné počasí. Vypít si kávu po náročném dni můžete za slunečních paprsků, ale i v dešťových kapkách – hliníková pergola vás ochrání za každého počasí.

V chladnějších a zimních měsících můžete pergolu využít například k přezimování zahradního nábytku nebo zde můžete mít vybudován sportovní koutek.

Doplňující informace k hliníkovým pergolám

Máte-li jakékoliv dotazy nebo vám chybí informace k hliníkovým pergolám, pak nás kontaktujte na telefonním čísle 732 607 221 nebo prostřednictvím kontaktního formuláře. Na požádání pro vás vypracujeme grafický návrh včetně předběžné kalkulace zdarma.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy