Zmeškali jste nákup hliníkové pergoly? Kupte dárkový poukaz!

Zmeškali jste nákup hliníkové pergoly? Kupte dárkový poukaz!

Nestihli jste pro své blízké v dostatečném předstihu objednat hliníkovou pergolu pod stromeček? Nevíte si rady? Nezoufejte.


Udělejte své rodině radost ve formě dárkového poukazu a hliníkovou pergolu od společnosti ALcentrum, s.r.o. můžete vybírat společně pod vánočním stromečkem.

Naše společnost ALcentrum, s.r.o. je na českém trhu již od roku 2008, takže její zkušenosti ve výrobě hliníkových slitin jsou obsáhlé. Přistupujeme ke každému klientovi individuálně a snažíme se společně najít to nejlepší řešení pro vás a vaši zahradu.

Typy hliníkových pergol

Dárkový poukaz můžete uplatnit na tyto pergoly:

  • ECO

Variantu ECO si může pořídit téměř kdokoliv. Jedná se o naši nejlevnější variantu. Je dostupná v barvě bílá a antracit a v 15 různých rozměrech. Můžeme vám ji složit na vaši zahradu ve formě stavebnice a vy si ji sami smontujete nebo vám ji přijedou namontovat naši profesionálové.

  • PROFI

Varianta PROFI nabízí kvalitní provedení pergol za přijatelnou cenu. Je zlatou střední cestou mezi našimi pergolami. Nabízíme ji ve 20 rozměrech a 4 standartních barevných odstínech, pokud si ale přejete speciální barvu nebo rozměr, nebráníme se ničemu a na vaše přání vám ideální pergolu zhotovíme.

  • DELUXE

Jak už název napovídá, jedná se o naše nejluxusnější pergoly, které jsou vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů, jako je bezpečnostní sklo nebo speciálně zesílené profily. Hliníkové pergoly DELUXE máme buď ve 4 standartních barvách a 20 rozměrech nebo si můžete vybrat sami, co vám nejvíce bude vyhovovat.

Výhody hliníkových pergol

  • Bezúdržbovost

Hliník je skvělým materiálem, který nemusíte nijak ošetřovat ani natírat.

  • Dlouhá životnost

Hliníkové pergoly neovlivňují ani povětrnostní vlivy, takže pergola vám vydrží velmi dlouho.

  • Ochrana terasy

Máte-li terasu z exotického dřeva, hliníková pergola ji dokonale ochrání.

Kupte pergolu ve formě dárkového poukazu

Zaujala vás naše nabídka hliníkových pergol? Neváhejte nás kontaktovat a společně uděláme radost vaší rodině pod vánočním stromečkem.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy