Hliníková pergola od Ježíška?

Přáli byste si k Vánocům něco, co potěší celou vaší rodinu, co je praktické a rozšíří váš obytný prostor, kde se můžete scházet buď s přáteli, nebo s rodinou všichni pohromadě?


Všechny vaše přání a požadavky splní naše společnost ALcentrum, s.r.o.. Vyrábíme kvalitní hliníkové konstrukce a ideální dárek pro vás je právě hliníková pergola od ALcentrum, s.r.o.

Společnost ALcentrum, s.r.o. je na českém trhu již od roku 2008, takže má bohaté zkušenosti s výrobou hliníkových slitin, ze kterých vyrábí hliníkové pergoly, garážová stání, přístřešky nad dveře, zimní zahrady a spoustu dalšího.

Výhody hliníkové pergoly

  • Bezúdržbovost

Ušetříte si spoustu volného času, protože se o hliníkovou pergolu nemusíte téměř starat, žádné nátěry jako u dřevěných pergol. Stačí ji pouze jednou za čas omýt vodou se saponátem a je to.

  • Dlouhá životnost

Na naše hliníkové pergoly nemají povětrnostní vlivy žádný vliv, takže vám vydrží opravdu dlouhou dobu.

  • Ochrana terasy

Máte vaši terasu postavenou z nějakého choulostivého dřeva? Stačí na ni párkrát zapršet a dřevo změní svou barvu? Pergola z hliníku ji dokonale ochrání.

  • Jednoduchá montáž

Pergolu ECO dodáváme formou stavebnice, takže si ji v pohodlí a v klidu postavíte sami doma na zahradě, stačí vám k tomu pouze dvě osoby.

  • Stabilita a pevnost

Hliníkové slitiny jsou odolné a stálé.

Řady hliníkových pergol

  • ECO

Varianta ECO je cenově nejdostupnější, pokud máte rádi klasický a jednoduchý vzhled, je právě tato hliníková pergola pro vás ideální.

  • PROFI

Hledáte-li dostupnou variantu v příjemné cenové relaci a kvalitně odvedenou práci, je to právě varianta PROFI, co vám bude na zahradě dělat radost.

  • DELUXE

Hliníková pergola DELUXE se vyrábí z těch nejluxusnějších materiálů a její vzhled můžete skloubit s barvou fasády nebo barvou dveří a oken.

Nejste si jisti výběrem?

Kontaktujte nás a my vám rádi se vším poradíme, pomůžeme vám jak s výběrem, tak s realizací celého projektu.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy