Kvalitní pergola od profesionálů

Kvalitní hliníková pergola se stala v posledních letech velmi oblíbenou variantou, jak ochránit vaši terasu.

Pokud hledáte profesionální a vstřícný přístup, kvalitně odvedenou práci, tak je pro vás společnost ALcentrum, s.r.o. tím nejlepším výrobcem i dodavatelem hliníkových konstrukcí. Jsme rodinou firmou, která se objevuje na trhu již od roku 2008, čerpáme z bohatých zkušeností, které náš majitel pochytil v zahraničí.

Proč hliníkovou pergolu od ALcentrum, s.r.o.?

Nenabízíme pouze hliníkové pergoly, ale také jiné konstrukce z hliníku, například hliníkový přístřešek nad dveře, zimní zahrady, altány, garážová stání nebo ploty.

Vyrábíme kvalitní hliníkové slitiny, které jsou ošetřeny povrchovou úpravou práškové vypalované barvy KOMAXIT. V nabídce naleznete hned tři produktové řady hliníkových pergol, takže si u nás vybere opravdu každý.

Vlastnosti hliníkových pergol

    • Bezúdržbová pergola

Není potřeba se o hliníkovou pergolu nijak starat, ošetřovat ji nebo ji natírat. Kdyby byla přeci jen ušpiněná, stačí ji omýt vodou se saponátem.

    • Dlouhá životnost

Naše hliníkové konstrukce jsou velmi odolné vůči povětrnostním podmínkám, takže jejich dlouhá životnost je zaručena. Bude vám sloužit několik desetiletí.

    • Moderní vzhled

Hliník je nadčasový a universální materiál, proto se hodí jak k novému modernímu domu, tak ke klasickému baráčku se sedlovou střechou.

    • Ochrana vaší terasy

Hliníkové zastřešení ochrání nejen vaši terasu, kterou můžete mít postavenou z exotického dřeva, ale také vše, co na své terase uschováte, ať už jde o zahradní nábytek, stolní fotbálek a jiné věci, které tam můžete uschovat klidně přes celou zimu.

    • Nový obytný prostor

Otevře se vám nový rozšířený prostor pro relaxaci a odpočinek, zvlášť pokud léto končí a vy chcete trávit chladné dny pod svou pergolou.

Stačí už jen vybrat typ pergoly

Chcete-li poradit s výběrem hliníkové pergoly, neváhejte se nám ozvat, rádi zodpovíme všechny vaše případné dotazy.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy