I podzim můžete trávit pod svou novou pergolou

Máme tu poslední teplé dny a pomalu se nám blíží podzim. Je ta pravá doba uvažovat o zvelebení vaší zahrady, třeba si pořídit nové zastřešení terasy nebo dokonce zimní zahradu.

Chcete-li si ještě dopřát poslední grilování s přáteli nebo pohodové posezení s rodinou, je tu právě pro vás ALcentrum, s.r.o.

Společnost ALcentrum, s.r.o. vznikla jako firma rodinná již v roce 2008. Má tedy spoustu zkušeností v oblasti hliníkových konstrukcí. Na prvním místě je pro nás zákazník, ke kterému se snažíme přistupovat velmi individuálně se vstřícným přístupem.

Proč si vybrat právě hliníkovou pergolu?

  • Vaše terasa bude pod tou největší ochranou

I když máte terasu sestavenou z nějakého exotického dřeva, nemusíte mít vůbec strach, protože vaše terasa bude v bezpečí. Bude chráněna před slunečními paprsky, větrem nebo deštěm i sněhem.

  • Dlouhá životnost

Naše hliníkové pergoly nepodléhají povětrnostním podmínkám, díky tomu je jejich životnost mnohem delší než u dřevěných pergol.

  • Bezúdržbovost

Velkou výhodou je to, že se o svou pergolu nemusíte nijak starat, ani ji natírat. Pokud je znečištěná, postačí jen voda a pergola je zase jako nová.

  • Universální vzhled

Hliníkové pergoly jsou pro svou variabilitu velmi oblíbené. Hodí se ke klasickému domečku nebo k modernímu pasivnímu domu.

Na výběr máte ze tří typů hliníkových pergol

   • Varianta ECO

Jedná se o cenově nejdostupnější řešení hliníkové pergoly. Nabízíme ji v 15 různých rozměrech v odstínech antracit a sněhově bílá.

   • Varianta PROFI

Hledáte-li výhodnou nabídku se skvělým poměrem mezi kvalitou a cenou, je právě hliníková pergola PROFI pro vás. Můžete si vybrat z 20 rozměrů a odstín si zvolíte podle barevného dekoru na přání.

   • Varianta DELUXE

Hliníková pergola DELUXE je naše nejkvalitnější pergola, protože je vyrobena z těch nejluxusnějších a kvalitních materiálů, jako je bezpečnostní sklo nebo speciálně zesílené profily.

Vybrali jste si svou hliníkovou pergolu?

Máte-li vybráno nebo se jen chcete zeptat na podrobnosti, stačí nás kontaktovat.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy