Kvalitní hliníková pergola zaručí velmi dlouhou životnost a stálost

Právě teď je nejkrásnější období v roce. Nastane čas letních prázdnin, posezení a grilování s přáteli. Nejvyšší čas zamyslet se nad zdokonalením zahrádky a pořídit si kvalitní pergolu za super cenu.


Společnost ALcentrum nabízí svým klientům pergoly z hliníku. Hliníkové pergoly se těší velké oblibě, především díky materiálu, který má spoustu pozitivních vlastností.

Proč právě hliníkovou pergolu od ALcentrum?

Společnost ALcentrum nevyžaduje žádnou zálohu předem. O hliníkové pergoly se nemusíte nijak starat, ničím je natírat a jsou vhodné do každé zahrady pro každou terasu. Je možnost odstín pergoly sladit s barvou plastových oken, dveří nebo fasády. Hliníkové pergoly odolávají povětrnostním podmínkám, pergola tak bude sloužit po několik generací.

Montáž a platba hliníkové pergoly

Je možnost smontovat si hliníkovou pergolu svépomocí. Dovezeme vám ji ve formě stavebnice. Ušetříte tak své další náklady. Platbu můžete zaplatit dobírkou.

Pokud si na to ale netroufnete, nemusíte zoufat. My k vám rádi přijedeme a pergolu vám namontujeme na místě. Platbu můžete uskutečnit převodem.

Doprava hliníkové pergoly

Pokud si budete přát pergolu smontovat našimi profesionály, máte dopravu po celé ČR zdarma.

Zda si troufnete na stavbu pergoly svépomocí, zašleme vám ji na dobírku s navýšením o 500 Kč. Nebo si pro ni můžete po domluvě zajet k nám na provozovnu, která se nachází ve Veselí u Pardubic.

Nabídka hliníkových pergol

Nejvíce nám záleží na našem zákazníkovi a snažíme se splnit jakékoliv jeho přání. V nabídce naleznete hliníkové pergoly různých rozměrů nebo vám můžeme vyrobit pergolu na míru.

Na výběr máte ze tří produktových řad, které se dají různě přizpůsobit.

Nejlevnější variantou je hliníková pergola ECO. Zvolit si můžete z barev antracit a bílá. K dostání je v 15 různých rozměrech.

Hliníková pergola PROFI je nejlepším poměrem mezi kvalitou a cenou. Vybrat si můžete z barev sněhově bílá, antracit hladký nebo dekor podle vašeho přání. V nabídce máme 20 rozměrů.

Nejluxusnější variantou hliníkové pergoly je varianta DELUXE. Můžete si vybrat barvu i rozměr podle vašeho přání. Vyrábíme je z nejkvalitnějších materiálů.

Neztrácejte čas a pořiďte si hliníkovou pergolu

Jsme na trhu již od roku 2008, proto máme dlouholetou praxi a dokážeme pro vás vyrobit ty nejkvalitnější pergoly podle vašeho přání. Kontaktujte nás a my vám rádi pomůžeme a zodpovíme jakýkoliv váš dotaz.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy