Luxusní provedení hliníkové pergoly – provedení Deluxe

Blíží se nám dlouho očekávané léto a vy už se těšíte na pohodové posezení s přáteli na terase a společné grilování. Ale obáváte se prudkých slunečních paprsků nebo nečekané dešťové přeháňky?

S tím vám pomůže ALcentrum.cz a naše hliníkové pergoly, které vás i vaši terasu před nepříznivým počasím ochrání.

Pergoly z hliníkových slitin nabízí mnoho výhod:

  • Hlavní výhodou je ochrana vaší terasy, kterou máte postavenou např. z exotického dřeva.
  • Hliníkové pergoly nepotřebují žádnou údržbu, žádné natírání. Jsou vyrobeny z hliníkových slitin a ošetřeny povrchovou úpravou z práškové vypalované barvy KOMAXIT
  • Nemusíte se bát, že se hliníkové pergoly od ALcentrum nebudou hodit právě k vašemu domu, zaručujeme vám universální vzhled, který se bude hodit jak k modernímu, tak ke klasickému domu.
  • Další velkou výhodou je jejich dlouhá životnost. Na hliník nepůsobí povětrnostní podmínky, takže vám vydrží opravdu mnoho generací.

Typy hliníkových pergol

    • Varianta ECO

Pergoly ECO jsou velmi oblíbené, hlavně z hlediska nejnižší ceny. Na výběr máme ze dvou různých provedení a 15 různých rozměrů.

    • Varianta PROFI

Pergola PROFI nabízí dokonalý poměr mezi kvalitou a cenou. U této řady máte na výběr z 20 různých rozměrů. Je k dostání ve dvou standartních barvách, ale vybrat si můžete také z barevného dekoru na přání.

  • Varianta DELUXE

Produktová řada DELUXE patří k naší nejluxusnější variantě. Vyrobena je z velmi kvalitních materiálů. V ceně je zahrnuto bezpečnostní sklo a speciálně zesílené profily. Luxusnější vzhled vám zajistí také střešní listy, které dodáváme v barvě pergoly. Vybrat si můžete až z 200 barevných odstínů a 20 různých rozměrů.
Velkou výhodou u pergoly DELUXE je, že si můžete prodloužit posezení pod příjemnou pergolou i v zimních měsících, když si ji necháte zhotovit na zimní zahradu. Tento typ pergoly nejde dodat ve formě stavebnice, takže k vám přijedeme my a smontujeme vám ji, vy se nemusíte o nic starat.

Chcete se dozvědět o hliníkových pergolách více?

Chcete-li jakékoliv informace o našich hliníkových pergolách DELUXE, tak se na nás neváhejte obrátit, s dotazem. Na našich stránkách alcentrum.comnajdete informace o pergolách, ale také galerii všech našich projektů.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy