Přístřešky z hliníkových profilů od českého výrobce

Rozhodli jste se pro stavbu přístřešku na své zahradě, teď ale přijde to nejdůležitější, a to výběr materiálu a firmy, která přístřešek zhotoví.

Zahradní pergola, přístřešek pro automobil, zimní zahrada i zahradní altán – tyto a další přístřešky vyrábí a montuje česká firma Alcentrum s.r.o.. Naše společnost se specializuje na výrobu přístřešků z hliníkových profilů. V posledních letech je to velmi vyhledávaný materiál právě pro výrobu zahradních přístřešků.

Z jakého důvodu si pořídit hliníkový přístřešek od společnosti Alcentrum?

  • Snadné rozšíření obytného prostoru
  • Hliníkovou konstrukci není třeba natírat a nijak ji udržovat
  • Nepodléhají povětrnostním podmínkám ani korozi, mají tím pádem dlouhou životnost
  • Zajistí vám moderní a elegantní vzhled
  • Nízké pořizovací náklady

Vybírejte ze 3 poduktových řad

Je nám jasné, že každý potencionální zákazník má své představy o zahradním přístřešku, proto nabízíme na českém trhu 3 produktové řady hliníkových přístřešků. Každá řada mě své přednosti.

Hliníkové přístřešky ECO

Jedná se o cenově nejdostupnější produktovou řadu. Vyrábíme ji ve sněhově bílém odstínu, díky tomu se hodí k tolik populárním plastovým oknům a dveřím.

Hliníkové přístřešky PROFI

Produktová řada hliníkových přístřešků PROFI vám nabízí možnost pořídit si kvalitní hliníkové přístřešky za rozumnou cenu. Na výběr pro vás máme hned ze dvou základních odstínů, a to sněhově bílá a antracit hladký. Pokud si nevyberete z našich nabízených odstínů, můžete si vybrat libovolný dekor dle vlastního přání.

Hliníkové přístřešky DELUXE

Hliníkové přístřešky řady DELUXE nabízí nejluxusnější provedení. Vybrat si můžete z libovolného dekoru a v různém rozměru.

Jaké jsou technické parametry hliníkových přístřešků?

Konstrukce hliníkových přístřešků je tvořena z hliníkových slitin, na povrchu jsou upraveny práškovou barvou KOMAXIT. Jsou dostupné ve více než 100 barevných odstínech. Hliníková konstrukce je spojena kvalitním nerezovým materiálem a střešní krytina je tvořena z polykarbonátu o tloušťce 16 mm.

Zaujali vás hliníkové přístřešky od naší společnosti Alcentrum?

Chcete-li si pořídit svou zimní zahradu, kontaktujte Alcentrum.cz. Rádi vám zodpovíme všechny dotazy a pomůžeme s výběrem hliníkové zimní zahrady.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy