Mrkněte na realizace hliníkových pergol – přístřešek si zamilujete

Rozhodujete se, zda si na letošní a mnoho dalších grilovacích sezón pořídíte zastřešení vaší terasy, ale nejste si jistí, jakou konkrétně? Mrkněte na naše realizace a rozhodněte se v pohodlí domova.

Hliníkové pergoly svým vlastníkům poskytují mnoho výhod. K těm nejpodstatnějším patří prodloužení životnosti podlahové krytiny vaší terasy, odolnost vůči povětrnostním vlivům celé konstrukce, včetně střešní krytiny a mnoho dalších.

Z čeho můžete vybírat

Společnost ALcentrum nabízí svým klientům tři základní produktové řady. Každá z nich je poté různě variabilní rozměrově, u těch vyšších můžete vybírat také barvu.

    • Produktová řada ECO

Osloví především ty ze zákazníků, kteří nepotřebují skleněnou střešní krytinu nebo chtějí bílou hliníkovou pergolu. Právě proto je velmi oblíbenou variantou našich hliníkových pergol. V nabídce hliníkový pergol ECO naleznete nejen bílou variantu, ale také variantu v barvě antracit hladký a 15 různých rozměrů.

    • Produktová řada PROFI

Máte okna v barvě dřeva nebo v jiném designu? Pro hliníkové pergoly PROFI není problém. Vybírat můžete z rozmanité palety barev RAL. Skvěle tak doladíte barvu vašich oken s novou hliníkovou pergolou. Navíc je tato produktová řada rozšířena z 15 na 20 různých rozměrů.

    • Produktová řada DELUXE

Luxusní provedení, uhlazený design a vše co požaduje klient, který ví, co chce. To vám poskytne hliníková pergola DELUXE. Součástí těchto hliníkových pergol je výběr z barevné palety RAL, velikostní provedení ve 20 ti rozměrech, a navíc bezpečnostní sklo a zesílené profily v barvě pergoly.

Chcete si vybrat svou hliníkovou pergolu?

Líbí se vám naše realizace? I vám pomůžeme s projektem hliníkové pergoly a jeho realizací. Na vaše otázky rádi odpovíme, kontaktujte nás, ochotně poradíme a pomůžeme.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy