Moderní hliníkové přístřešky

Vybíráte pro svou zahradu moderní hliníkový přístřešek, který bude kvalitně proveden a bude mu odpovídat rozumná cena? Zvolte pro výrobu moderního přístřešku společnost Alcentrum s.r.o..

Jde o českého výrobce různých hliníkových přístřešků pro mnohá využití. Rodinná firma Alcentrum vznikla v roce 2008, specializuje se na výrobu hliníkových přístřešků všeho druhu.

Nejdůležitějším cílem naší firmy je především spokojený zákazník. Rozhodnete-li se pro realizaci hliníkového přístřešku od nás, poskytneme vám zaměření a konzultaci zdarma přímo v místě realizace projektu.

Výroba a dodání hliníkového přístřešku probíhá do 3 týdnů od obdržení Vaší konečné objednávky. Budete-li chtít mít moderní přístřešek i odborně namontován, můžete si montáž přiobjednat. Je-li objednávka v částce vyšší než 50 tisíc korun, jako bonus vám ji doručíme zcela zdarma až k vám domů.

Moderní hliníkové přístřešky

    • Hliníkové pergoly

Díky hliníkové pergole docílíte zastřešení terasy. Je to skvělá ochrana pro povrch choulostivé terasy, kterou můžete mít i z drahého exotického dřeva. Hliníková pergola prakticky zvětší obytný prostor vašeho domu.

    • Montované garáže a garážová stání z hliníkových profilů

Moderní hliníkové přístřešky můžete použít i jako garážové stání, to ochrání váš automobil před jakoukoliv nepřízní počasí. Díky modernímu přístřešku z hliníku tak prodloužíte životnost vašeho automobilu.

    • Hliníkové zimní zahrady

V zimních měsících snad každý z nás touží po energii přírody. Tu si můžete dopřát pomocí elegantní hliníkové zimní zahrady. Vytvoříte místo pro relaxaci celé rodiny a prostor, kde budete moci uchovávat teplomilné květiny přes zimu.

    • Hliníkové přístřešky nad dveře

Už nemokněte při odemykání dveří vašeho domu. Velmi vhodným řešením je pořídit si hliníkový přístřešek nad vchodové dveře. Ten ochrání vás i vaše vchodové dveře.

    • Zastřešení bazénů

Koupací sezonu si můžete prodloužit až o několik týdnů. Bazénové zastřešení z hliníkových profilů je ideální řešení pro udržení čisté vody a tepla.

Vhodný hliníkový přístřešek pro vás

Jste rozhodnutí pro moderní přístřešek právě pro vás? Chcete poptat určitý typ montované hliníkové konstrukce? Pak nás kontaktujte na telefonním čísle 732 607 221. Rádi vám vaše otázky zodpovíme, pomůžeme s navržením a realizací vašeho projektu.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy