Dárkový poukaz pod stromeček – kvalitní hliníková pergola

Vánoce jsou téměř za dveřmi a vy si stále lámete hlavu, jak potěšit vaše blízké něčím praktickým a hodnotným? Skvělým dárkem bude pod vánočním stromkem dárkový poukaz na kvalitní hliníkovou pergolu od společnosti ALcentrum .

Pomocí hliníkové pergoly, kterou můžete vybudovat téměř v jakémkoli počasí, získáte nový prostor, kde budete moci trávit volné chvíle s rodinou i přáteli. Výhody hliníkových pergol jsou opravdu velké. Jednou z největších výhod je fakt, že vaše hliníková pergola vydrží po mnoho generací, aniž by změnila tvar nebo barvu.

Na výběr máte ze 3 produktových řad

Naše společnost vytvořila tři základní produktové řady, které mají svá bližší specifika. Díky tomu si u nás vybere i ten nejnáročnější klient, kterého jen tak něco neuspokojí.

    • Produktová řada ECO

Mezi našimi zákazníky je tato řada velmi oblíbenou. Hlavním důvodem je, že se skvěle hodí ke klasickým plastovým oknům a dveřím v bílé barvě. Je také naši nejlevnější variantou a dodáváme ji v 15 různých rozměrech.

    • Produktová řada PROFI

Hliníkové pergoly PROFI volí nejčastěji zákazníci, kteří mají rádi kvalitu za rozumnou cenu. Je naší střední třídou, u které můžete volit nejen různé rozměry (20 velikostních provedení), ale navíc také barevné provedení. Barvu hliníkové pergoly tak můžete dokonale sladit s barvou vašich oken a dveří.

    • Produktová řada DELUXE

Pro nejnáročnější zákazníky máme připravenou produktovou řadu DELUXE. K výrobě těchto hliníkových pergol používáme navíc materiály jako je komůrkový polykarbonát v čirém, mléčném či barevném provedení nebo bezpečnostní sklo - oboje s UV ochranou. Navíc mají tyto pergoly zesílené profily nebo si můžete zvolit střešní lišty v barvě pergoly.

Vaše rodina si zaslouží krásny a praktický dárek k Vánocům

Při nákupu dárkového poukazu nemusíte řešit finální podobu hliníkové pergoly. Vše dořešíme společně po výběru vhodné varianty vaší pergoly. Kontaktujte nás, rádi vám poradíme a pomůžeme.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy