Hliníkové konstrukce k zakrytí terasy

Chcete-li ochránit vaši terasu před nepřízní podzimního a zimního počasí, pak ji rozhodně zastřešte! Jaký ale zvolit materiál k zastřešení?
Ideální variantou je hliníková konstrukce, která nejen ochrání vaši terasu, ale vydrží mnoho let.

Proč volit právě hliníkové pergoly?

Hliníkové pergoly mají mnoho pozitivních vlastnosti, kvůli kterým se vyplatí jejich pořízení. Jaké výhody tedy přináší hliníkové pergoly od společnosti ALcentrum?

    • Bezúdržbová konstrukce

Díky povrchové úpravě práškovou vypalovanou barvou KOMAXIT, získala hliníková pergola velkou odolnost proti ulpívání nečistot na jejím povrchu. Když už dojde k jejímu zašpinění, pak ji stačí omýt vodou nebo vodou s trochou saponátu.

    • Opravdu dlouhá životnost

Povrchová úprava také velmi pozitivně ovlivňuje životnost hliníkové pergoly. Díky tomu vydrží několik generací vaší rodiny.

    • Vzhled

Hliníkové pergoly se svým vzhledem vyrovnávají vzhledu dřevěné pergoly. Jejich universální vzhled umožní stavbu hliníkové pergoly i ke klasickým domům, ale také k funkcionalistickým moderním domům.

    • Prostor pro relaxaci vaší rodiny

I přesto, že venku nebude úplně ideální počasí, budete moci trávit volný čas se svou rodinou a přáteli pod střechou vaší hliníkové pergoly.

    • Prodloužení životnosti terasy

Asi největší výhodou hliníkové pergoly je, že dokonale ochrání vaši terasu a prodlouží životnost vaší terasy. Díky tomu ušetříte mnoho finančních prostředků na její údržbu.

Široký výběr hliníkových pergol

Našim zákazníkům poskytujeme široký výběr hliníkových pergol od těch nejlevnějších z produktové řady ECO, přes zlatou střední cestu PROFI až po nejluxusnější řadu DELUXE, která jistě uspokojí všechny nejnáročnější klienty.

Hliníkové pergoly ECO jsou k dostání v 15 rozměrech a barvě sněhově bílá. Oproti tomu jsou druhé dvě produktové řady rozšířeny o dalších pět rozměrů, a navíc si můžete vybrat barvu hliníkové pergoly. U těchto variant také dokážeme individuálně přizpůsobit velikost dle vašich požadavků.

Hliníková pergola od ALcentrum znamená volba jistoty a vkusu

Chcete se dozvědět více informací nebo si nejste jisti výběrem? Kontaktujte nás, rádi vám pomůžeme s výběrem a realizací stavby hliníkové pergoly.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy