Verandy z hliníkových profilů

Obytný prostor u domu chce spousta lidí i nadále rozšiřovat. Otázkou ale zůstává, jak s rozšířením naložit.

V poslední době si lidé oblíbili přístřešky z hliníkových profilů. Tímto kvalitním zastřešením můžete rozšířit obytnou plochu u svého domu, ale i zasklít terasu u bytu. Možností rozšíření je mnoho, například:

Alcentrum s.r.o.

Verandy z hliníkových profilů i další přístřešky navrhuje a vyrábí firma Alcentrum. Na českém trhu je to velmi oblíbená a žádaná společnost, která má stovky spokojených zákazníků.

Hliníkové konstrukce od Alcentra mají celou řadu výhod. Jednou z nich je i fakt, že jsou přístřešky vyráběné ve 3 provedeních, ze kterých si vybere každý.

  • Provedení ECO - jde o nenáročné provedení, které ocení klienti, kteří chtějí přístřešek za nejnižší pořizovací cenu
  • Provedeni PROFI - provedení zaměřené pro zákazníky, kteří chtějí kvalitu za rozumnou cenu
  • Provedení DELUXE - toto provedení je určeno především nejnáročnějším klientům, kteří řeší tu nejvyšší kvalitu a neřeší výši pořizovací ceny

Hliníkové verandy

Verandy byly v oblibě i u našich předků. Díky nim měli prosvětlený prostor, který byl obyvatelný po celý rok a mohli si užívat například sluneční paprsky nebo kouzlo zimy.
V dnešní době mohou verandy působit i jako malé zimní zahrady. V porovnání se zimní zahradou je veranda umístěná většinou před vchodové dveře do domu nebo je připojená z boku. A její využití je potom opravdu mnohostranné., využívat se může tedy nejen jako prostor pro odpočinek , ale část .

Jak využít zasklené hliníkové verandy?

Hliníkové verandy mají vícero využití. Může sloužit jako vstupní hala do domu, kde najdete místo pro odpočinek, a část verandy využijete praktičtěji, a to jako vstupní halu do domu. Dále pak jako prostor pro přezimování teplomilných rostlin nebo místo pro přijímání návštěv u dobré kávy. Využití je opravdu širokospektré, každý si využití zajisté najde sám.

Vlastnosti hliníkových přístřešků

Hliníkové přístřešky včetně verandy nabízejí výborné vlastnosti:

  • Dlouhá až neomezená životnost
  • Nehořlavost
  • Nepotřebují žádnou pravidelnou údržbu
  • Nadčasový a elegantní vzhled hodící se ke každému typu domu
  • Rozšíření prostoru
  • Odolnost a stálost materiálu včetně barevného provedení

Není již na co čekat, nechte si zhotovit hliníkovou verandu, v zimních měsících ji oceníte asi nejvíce. Volejte 732 607 221, spolu s odborníky ze společnosti Alcentrum vyberete to nejvhodnější řešení zastřešení.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy