Bezúdržbové zastřešení terasy - kvalitní hliníková pergola

Již od pradávna se člověk uchyluje před slunečními paprsky do stínu. Vždy se lidé snažili schovat před nepřízní počasí, ať už pomocí dřevěné stříšky, altánu nebo jiné konstrukce, která prodloužila dům a poskytla úkryt před nepřízní počasí.


V dnešní době se k výrobě pergol používají kvalitní hliníkové slitiny, které jsou velmi odolné a mají dlouhou životnost.

Hliníkové pergoly mohou být jednoduše zakomponovány již ke stávající, ale i k nové budově. Využívat je pak můžete po celý rok bez ohledu na počasí. Vhodným výběrem barvy a rozměru pergoly získáte neodmyslitelnou součást vašeho domova.

Výhody zastřešení terasy hliníkovou pergolou

  • Rozsáhlý výběr typů a designu
  • Spojovací materiál z nerezu
  • Elegantní a moderní vzhled
  • Odolné proti povětrnostním podmínkám
  • Ochrana terasy a vybavení proti dešti
  • Možnost kompletního uzavření (vytvoření zimní zahrady)

Odolnost proti větru a počasí

Hliníkové pergoly jsou vyráběny z hliníkových slitin té nejvyšší kvality. Navíc jsou povrchově ošetřeny práškovou vypalovanou barvou KOMAXIT, a proto jsou zcela bezúdržbové a mají mnohaletou životnost. Díky kvalitě materiálu a jeho povrchové úpravě získáte pergolu, která bez potíží odolá povětrnostním vlivům po mnoho let.

Pestrá nabídka hliníkových pergol

Našim zákazníkům vycházíme maximálně vstříc. Hliníkové pergoly vyrábíme v základních rozměrech, které však dle přání zákazníka dokážeme upravit na požadovanou velikost.

V naší nabídce naleznete tři produktové řady. Každá má své specifické vlastnosti a možnosti. Záleží tedy na náročnosti zákazníka a jeho představě. Základní variantou hliníkových pergol je produktová řada ECO, kterou nabízíme ve dvou barevných provedeních a rozměrech od 300 do 700 cm. Největší výhodou této řady je její nízká cena.

Zlatým středem mezi hliníkovými pergolami jsou ty z řady PROFI. V této kategorii si můžete navíc vybrat barvu na přání. Ideálně tak přizpůsobíte vaši pergolu odstínu vašich oken a dveří.

DELUXE hliníkové pergoly jsou naší vlajkovou lodí. K jejich výrobě používáme ty nejkvalitnější materiály. Tyto hliníkové pergoly uspokojí i toho nejnáročnějšího klienta.

Pořiďte si i vy hliníkovou pergolu

Našim zákazníkům poskytujeme mnohaleté zkušenosti ve výrobě hliníkových přístřešků. Chcete se dozvědět více? Kontaktujte nás, rádi vám pomůžeme s výběrem a realizací stavby hliníkové pergoly.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy