Snadná montáž hliníkových přístřešků

Hliníkové pergoly jsou u našich zákazníků velmi oblíbené, nejen pro svou praktičnost, ale také kvůli životnosti i vzhledu. Hodí se ke každému stavení od domu se sedlovou střechou až po moderní domy.

Obrovskou výhodou je, že ji nemusíte nijak natírat, je opatřena práškovou barvou KOMAXIT, která je velmi odolná a k dostání je v mnoha barevných odstínech.

Co ale její montáž? Máme pro vás dvě možnosti.

Montáž hliníkové pergoly

Naši zákazníci si mohou vybrat ze dvou variant montáže a to:

    • Profesionální montáž

V případě, že si vyberete profesionální montáž hliníkové pergoly od našich pracovníků, pak vám bude k celkové objednávce přičteno 15% DPH.

Cena profesionální montáže je ovlivněna typem hliníkové pergoly (ECO, PROFI, DELUXE) a velikostí vámi vybrané pergoly.

K profesionální montáži získáte navíc dopravu po celé České republice ZDARMA. U této varianty vždy požadujeme platbu zakázky předem.

V případě, že se budete chtít do montáže své nové pergoly zapojit, nebudeme vám bránit. Alespoň budete mít stoprocentní jistotu, že montáže proběhne v maximální kvalitě.

    • Montáž svépomocí

V případě, že se rozhodnete hliníkovou pergolu smontovat sami, pak vám ji do 50 km od Veselí u Pardubic dovezeme. V případě delší vzdálenosti je cena ovlivněna vzdáleností a také výši objednávky (tedy typem a velikostí hliníkové pergoly).

U této varianty montáže svépomocí je fakturováno 21% DPH. Svou objednávku si můžete vyzvednout přímo ve Veselí u Pardubic nebo vám ji zašleme dobírkou.

K montáži svépomocí budou stačit dvě zručné osoby, které mají základní dovednosti s běžně dostupným nářadím. Jistě to podle našeho návodu zvládnete.

Naši zákazníci s objednávkou získávají:

  • s každým klientem jednáme individuálně
  • zaměření v místě realizace probíhá zdarma
  • poskytujeme odbornou montáž, u které můžete/ nemusíte asistovat
  • na jedné zakázce se vždy podílí konkrétní tým lidí
  • finální úklid stavby

Objednejte si hliníkovou pergolu ještě dnes

Naše společnost Alcentrum s.r.o. se výrobou hliníkových pergol a dalších přístřešků zabývá již od roku 2008 a na českém trhu jsme mezi nejvyhledávanějšími výrobci.
Vyberte si i vy hliníkovou pergolu a my vám pomůžeme zrealizovat rozšíření vaší domácnosti o příjemný prostor, kde budete trávit čas se svou rodinou a přáteli. Chcete se dozvědět více informací? Pak nás neváhejte kontaktovat, rádi vám pomůžeme zrealizovat váš projekt.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy