Zahrady lze užívat i za špatného počasí - hliníková pergola

Milujete pobyt na zahradě a chcete si ho užívat za každého počasí? Nejste spokojení, když zrovna prší a Vy jste právě chtěli relaxovat na zahradě s knihou a šálkem dobrého čaje? Dorazila očekávaná návštěva, Vy jste připravili občerstvení a posezení na zahradě a počasí se zakabonilo a začalo pršet?

Nenechte si ničím kazit náladu a už vůbec ne náhlou změnou počasí.
Hliníková pergola bude vaši zahradě velmi slušet a spolehlivě zakryje vaši terasu.

Zahradní pergola je opravdu skvělým řešením, jak chránit nejen terasu, ale i vše ostatní, co na ni je (např. zahradní nábytek). Hliníková pergola bude slušet každé zahradě, má skvělé vlastnosti, které vás nadchnou. Jednou z nich je možnost zvolit si dekor na přání. Nechte si zhotovit na své zahradě hliníkovou pergolu a zahrady si užívejte za každého počasí.

Zastřešíte-li část Vaší zahrady, získáte tím plnohodnotný prostor ideální pro relaxaci, posezení s přáteli, sportovní vyžití vašich dětí, a to i když venku zrovna nesvítí sluníčko. Největší předností zastřešené terasy zůstává fakt, že ji můžete využívat opravdu az každého počasí, téměř celoročně.

Proč vybrat hliníkovou pergolu?

Tápete-li v tom, jaký druh pergoly vybrat pro vaši zahradu, pak doporučujeme zvolit hliníkovou.

Hliníkové profily jsou vyrobeny z bezúdržbového materiálu, který ve srovnáním s dřevěnou pergolou nevyžaduje časově ani finančně náročnou údržbu. Svůj vzhled si zachová navždy. Nejen snadná údržba, ale i další skvělé výhody má pergola z hliníku.

  • Nadčasový a moderní design
  • Velmi dlouhá životnost
  • Spolehlivá ochrana terasy
  • Široký výběr barev
  • Místo pro uskladnění zahradního nábytku v zimním období

Na koho se obrátit pro objednání hliníkové pergoly?

Česká firma Alcentrum, založená v roce 2008 původně jako rodinná, se díky své dobře odváděné práci rozrostla a specializuje se na výrobu a montáž hliníkových přístřešků mnoha druhů.

U společnosti Alcentrum si vybere opravdu každý. Vyrobit si můžete nechat hliníkové pergoly i v té nejnáročnější a nejluxusnější kvalitě, garážová stání, hliníkové zimní zahrady či zahradní altány.
Dejte zahradě zbrusu nový kabát a kontaktujte společnost Alcentrum. Doba dodání se odvíjí dle objednávek a vytíženosti, zpravidla však dodáváme do 3 týdnů od objednání. Kontaktujte nás prostřednictvím kontaktního formuláře nebo volejte 732 607 221.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy