Stylové posezení na zahradě - hliníkové zastřešení terasy

Těšíte se na setkání s přáteli a rodinou na vaší zahradě? Jen nemáte zajištěný přístřešek, kde byste se mohli schovat před deštěm nebo silným sluncem? Terasu už tedy máte, je na čase zajistit její zastřešení.

Není zastřešení jako zastřešení. Hlavní je si správně vybrat. Ideální variantou je hliníková pergola. Tuto variantu nemusíte nijak opečovávat a udržovat. Čím více času ušetříte na údržbě, tím více času budete věnovat své rodině a přátelům. Hliníkové pergoly v kvalitním provedení vyrábí česká společnost ALcentrum. Z nabídky této společnosti si vybere i nejnáročnější klient.

Proč vybrat společnost ALcentrum

Zákazníci společnosti ALcentrum mají možnost konzultaci a zaměření projektu zdarma. Hliníkovou pergolu doručíme na danou adresu do 3 dnů od přijetí vaší objednávky. Hliníkové pergoly standardních rozměrů držíme skladem. V případě zákazníkova zájmu dodáváme profesionální montáž.

Sortiment našich produktů je opravdu velmi široký a naleznete v něm různé hliníkové přístřešky jako je garážové stání, zastřešení bazénu a mnoho dalších.

Hlavní výhody hliníkové pergoly

    • Bezúdržbová

Největší výhodou hliníkové pergoly je, že ji nemusíte nijak udržovat, natírat a podobně. Díky tomu získáte více času pro svou rodinu a přátele.

    • Dlouhá životnost

Na hliníkové konstrukce aplikujeme práškovou vypalovanou barvu komaxit. A ta je velmi odolná vůči povětrnostním vlivům a vydrží několik generací.

    • Flexibilita

Hliníkové pergoly se dokonale hodí k různým domům. Skvěle padne k moderní budově, stejně jako ke klasickému rodinnému domku na venkově.

    • Široký výběr hliníkových pergol a dalších přístřešků

Hliníkové pergoly vyrábíme v produktových řadách ECO, PROFI a DELUXE.

Jednotlivé řady mají své specifické vlastnosti. Nejlevnější variantou je ECO, střední cestou mezi cenou a provedením je PROFI a nejluxusnější je DELUXE. Všechny pergoly jsou vyráběny z kvalitních materiálů.

Zaujala Vás naše nabídka hliníkových pergol?

Chcete si ke svému domu pořídit hliníkovou pergolu, která nepotřebuje údržbu? Potřebujete více informací ke konkrétní hliníkové pergole? Kontaktujte nás, rádi vám zodpovíme všechny vaše dotazy. Pomůžeme vám také s výběrem ideální hliníkové pergoly pro vaši terasu. Následně k vám přijedeme a zaměříme projekt. Zrealizujeme pro vás také jeho finální řešení.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy