Hliníková pergola - dar pro celou rodinu

Tešili jste se na jaro? Ale zatím vám plány na zahradní párty kazí předpověď počasí, kdy meterologové hlasí, že bude letos vysoký počet srážek?

Nezoufejte a nenechte si kazit svou náladu a posezení s příteli díky počasí. Jarní deštíky na vaší zahradě vyřeší zahradní pergola!

Zahradní pergola je skvělé řešení pro rodinné domky, restaurace, kavárny i chatky a chalupy. Pergola vám zajistí příjemné posezení venku i za deštivého počasí.

Jaký zvolit materiál na výrobu zahradní pergoly?

Zahradní pergola se staví z různých materiálů, nejčastější však bývá dřevo nebo hliníkové profily. Oproti dřevu se hliníkové profily pyšní několika vlastnostmi, které dřevo prostě nemá. Jde o :

  • bezúdržbovost
  • dlouhá životnost nevyžadující finanční náročnost
  • moderní, luxusní a nadčasový vzhled
  • možnost proměnit na zimní zahradu
  • nízké pořizovací náklady
  • spolehlivou ochranu terasy

Rozhodli jste se pro stavbu hliníkové pergoly? Pak kontaktujte renomovanou firmu Alcentrum s.r.o., která se zabývá výrobou hliníkových pergol a dalších přístřešků z hliníkových profilů. V jejich nabídce jsou i ploty a plotové zástěny.

Chcete potěšit celou rodinu a trávit rodinné volné chvilky na zahradě? Pak objednejte hliníkovou pergolu. Bude to dárek pro celou rodinu. Hliníková pergola je skvělá investice do bydlení.

U rodinné firmy Alcentrum se nemusíte obávat žádných záloh předem. Samozřejmostí je grafický návrh včetně předběžné kalkulace zcela zdarma. Na nic už nečekejte.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy