Pergoly lze zhotovit i v zimě

Zvažujete, že si ke svému domu a nad svou terasu pořídíte kvalitní hliníkovou pergolu? Domníváte se, že její stavba je možná jen v teplých měsících. Rádi vás vyvedeme z omylu. Pergolu si totiž můžete nechat postavit i v zimě.

Společnost ALcentrum, založena v roce 2008, poskytuje svým klientům kvalitní a velice odolné hliníkové pergoly a další hliníkové přístřešky pro různá využití.

Výhody hliníkových pergol

Hliníkové pergoly oproti pergolám z jiných materiálů mají mnoho kvalitních vlastností, jako jsou:

  • Dlouhá životnost

Hliníkové slitiny, ze kterých naše pergoly vyrábíme, jsou velmi odolné vůči povětrnostním vlivům, a proto je jejich životnost opravdu velmi dlouhá.

  • Bezúdržbová konstrukce

Oproti dřevěným pergolám se o hliníkovou nemusíte pravidelně starat, natírat ji a podobně.

  • Ochrana pro vaši terasu

Ať už máte terasu z jakéhokoli materiálu, věřte, že bude dokonale ochráněna, stejně jako všechny další věci umístěné pod pergolou.

  • Universální design

Design našich hliníkových pergol je natolik universální, že se hodí jak ke klasickému rodinnému domu, tak i k moderním stavbám.

 • A mnoho dalších

Hliníkové pergoly ECO, PROFI a DELUXE

Hliníkové pergoly vyrábíme ve třech produktových řadách, které jsou specifické svými konkrétními vlastnostmi.

  • ECO

Nejlevnější varianta hliníkové pergoly, která je vhodná především ke klasickým bílým plastovým oknům. I přesto, že je nejlevnější variantou našich pergol, je velice kvalitně provedena.

  • PROFI

Hliníkové pergoly PROFI můžete volit v mnoha barevných odstínech, takže pokud máte okna a dveře v jiné barvě než bílé, můžete pergolu doladit v konkrétní barvě. Vybírat si zde můžete z mnoha různých velikostních provedení.

  • DELUXE

Naše nejkvalitnější a nejluxusnější hliníkové pergoly naleznete právě v produktové řadě DELUXE. Vybrat si můžete z mnoha barevných provedení, ale navíc je u těchto pergol olištování v tomto odstínu a jako střešní krytinu si můžete zvolit z různých variant.

Pořiďte si hliníkovou pergolu již dnes

Hliníkové pergoly od společnosti ALcentrum si můžete pořídit již v těchto zimních měsících. Jejich montáž je možná také v tomto období, takže nemusíte čekat až do jarních či letních měsíců. Na teplo již budete připraveni. Jestliže chcete pomoci s výběrem hliníkové pergoly, kontaktujte nás, rádi zodpovíme vaše otázky a pomůžeme i se samotnou realizací projektu.

   
Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy