Dárkový poukaz na hliníkové pergoly

Netrapte se zbytečně dlouho s vymýšlením vánočního dárku a nadělte pod stromeček celé rodině dárkový poukaz na hliníkové pergoly. Poskytnete tím všem členům domáctnosti nový prostor nejen pro odpočinek a relaxaci, ale vytvoříte tím také místo pro venkovní posezení s přáteli či grilování, a to za každého počasí.

Už vás z terasy nevyžene nenadálý déšť, hliníkové pergoly terasu skvěle ochrání.

Chraňte choulostivou terasu včetně zahradního nábytku a rozšiřte obytnou plochu vašeho domu. Tento vánoční dárek ocení určitě celá rodina.

Vybrat si můžete ze 3 produktových řad

Společnost Alcentrum vyrábí tři produktové řady, které mají různé výhody, na své si přijde zajisté každý zákazník.

  • Produktová řada hliníkové pergoly ECO

Tato varianta hliníkové pergoly je v naší nabídce tím nejlevnějším provedením. Zvolit si můžete ze dvou barevných provedení (sněhově bílá a antracit hladký) a 15 rozměrů, které jsou běžně skladem.

  • Produktová řada hliníkové pergoly PROFI

PROFI hliníkové pergoly jsou skvělou volbou pro zákazníky, kteří mají rádi zlatý střed mezi kvalitou a cenou. Zde si navíc můžete vybrat ze široké nabídky barevného provedení. Hliníkové pergoly PROFI máme ve 20ti různých rozměrech.

  • Produktová řada hliníkové pergoly DELUXE

Nejluxusnější varianta hliníkové pergoly je ta z řady DELUXE. Na výrobu varianty DELUXE používáme nejkvalitnější materiály, vybrat si můžete i bezpečnostní sklo.

Jaké můžete očekávat výhody hliníkové pergoly

Hliníkové pergoly se pyšní několika výhodami, které jistě ocení i zákazníci s největšími požadavky.

  • Originální a moderní vzhled

Hliníková pergola dodá zahradě kouzlo toho, že jí můžete mít barevně sladěnou s fasádou nebo barvou oken. Navíc získáte nový a luxusní prostor pro odpočinek.

  • Nadčasová ochrana

Hliníková pergola ochrání podlahovou krytinu terasy včetně veškerého vybavení terasy. Životnost terasy se tak mnohonásobně prodlouží.

  • Moderní design

Na první pohled vás zaujme skvělé zpracování hliníkové pergoly, kvalita materiálu a originální vzhled. Hliníkové pergoly jsou natolik přizpůsobivé, že se hodí ke každému typu domu.

I Vaše rodina si zaslouží hodnotný dárek k Vánocům

Při nákupu dárkového poukazu nemusíte řešit finální podobu hliníkové pergoly. Vše dořešíte například s manželkou společně s kvalifikovaným personálem společnosti Alcentrum. Kontaktujte Alcentrum co nejdříve.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy