Hliníkové pergoly - grafický návrh zdarma a platba až po zhotovení

Uvažujete o pořízení přístřešku na zastřešení terasy, nechcete ale platit předem? Chcete zaplatit za zhotovení přístřešku až po realizaci? Pořiďte si hliníkový přístřešek v podobě zahradní pergoly od společnosti Alcentrum.


Naše společnost vám vyjde vstříc a platbu za hliníkovou pergolu můžete provést až po samotné realizaci buď hotově nebo převodem na náš účet.

Další velkou výhodou je, že vám zhotovíme na vaše přání i grafický návrh včetně předběžné kalkulace zcela zdarma. Na prvním místě je pro nás zákazník, a proto děláme maximum pro jeho spokojenost. Věříme, že oceníte grafický návrh zdarma a platbu až po zhotovení hliníkové pergoly.

I když je podzim, není nutné odkládat stavbu hliníkové pergoly až na jaro. Hliníková pergola vám i nyní poslouží nejen jako rozšíření obytného prostoru, ale můžete ji využít i například pro uskladnění zahradního nábytku. Využití hliníkových pergol je opravdu široké.
V případě, že si nejste jisti, zda zvolit hliníkovou pergolu nebo rovnou zimní zahradu, pak i pro vás máme řešení. Nechte si vyrobit hliníkovou pergolu a posléze když zjistíte, že ji chcete celou uzavřít v zimní zahradu, kontaktujte nás a my vaše přání splníme.

Proč vsadit na pergolu z hliníkových profilů?

Pergola z hliníkových profilů se vyznačuje především tím, že:

  • Nevyžaduje časově náročnou a pravidelnou údržbu
  • Odolává všem povětrnostním podmínkám
  • Se můžete spolehnou na dlouhou životnost
  • Jejich vzhled je nadčasový a luxusní
  • Skvěle chrání vaši terasu
  • Poskytne prostor pro mnohostranné využití

Jaké nabízíme provedení hliníkových pergol

Naše společnost nabízí 3 varianty provedení pergol z hliníkových profilů, aby si vybrali opravdu všichni zákazníci. Vzhledem k dlouholetým zkušenostem víme, že každý zákazník má různá přání a požadavky.

Vybírejte z:

  • Provedení ECO - nejlevnější varianta na trhu
  • Povedení PROFI - Rozumný poměr mezi kvalitou a cenou
  • Provedení DELUXE - nejdražší varianta, kde si vybere i ten nejnáročnější zákazník

Déle neváhejte a pořiďte si hliníkovou pergolu na Vaši zahradu. Blíží se Vánoce, a tak můžete pořízení hliníkové pergoly spojit s dárkem pro celou rodinu.
Pokud si nevíte rady s výběrem v našem e-shopu nebo máte specifické požadavky, pak nás neváhejte kontaktovat.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy