Hliníkové pergoly - skvělý dárek rodině k Vánocům

Nezadržitelně se blíží vánoční svátky a vy přemýšlíte, čím ohromit letos celou svou rodinu? Vsaďte na neobvyklý dárek v podobě hliníkové pergoly a potěšte celou svou rodinu.

Máte-li nový dům a chybí vám ochrana terasy ve formě zastřešení, pak je zahradní pergola tou správnou volbou. Nečekejte až do jara, chraňte svou novou terasu co nejdříve. Věřte, že hliníková pergola lze využívat celoročně, proto ji nadělte celé své rodině pod stromeček.
Pakliže máte dům již déle postavený, vůbec nezoufejte, hliníková pergola se hodí ke každému typu domu.

Více provedení hliníkových pergol

Naše společnost Alcentrum byla založena v roce 2008 a od té doby se zabýváme výrobou, montáží a distribucí hliníkových přístřešků. Naši klienti mají různá přání a požadavky na hliníkové přístřešky, proto vyrábí 3 typově různá provedení, které lze ještě upravit. Vybírat můžete z:

Hliníková pergola ECO

Jde o nejdostupnější variantu hliníkové pergoly. Svou nízkou cenou si ji může dovolit opravdu každý. Na výběr máte 15 různých rozměru a 2 barevná provedení.

Hliníková pergola PROFI

Toto provedení je již propracovanější. Vybrat si můžete z 20 rozměrů a barvu lze zvolit z velké škály barevného provedení.

Hliníková pergola DELUXE

Nejkvalitnější provedení hliníkové pergoly, které však odpovídá vyšší ceně. V této variantě vyrobíme jakýkoliv rozměr na přání, zasklení lze zvolit z bezpečnostního skla a v budoucnu lze předělat i na zimní zahradu.

Hliníkové pergoly dodáváme do 3 týdnů od objednání. Vánoce se opravdu kvapem blíží, proto s objednávkou dlouho neotálejte. Představte si, až na povánoční návštěvě řeknete přátelům, že vám Ježíšek nadělil pod stromeček hliníkovou pergolu. Přátelé budou jistě nadšení a budou se těšit na brzkou návštěvu.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy