Špatné počasí vám nezkazí zahradní párty díky zahradní pergole

Přichází podzim, období deštivého počasí a vy už teď smutníte, že nebudete moci relaxovat s knihou či kávou na zahradě.


Mějte na své zahradě zastřešení ve formě hliníkové pergoly a užívejte čerstvého vzduchu na zahradě za každého počasí.

Zkazit náladu vám může i fakt, že pro očekávanou návštěvu připravíte venkovní pohoštění a než přijde návštěva, venku se začne počasí kabonit a prší. Pokud byste měli na zahradě zahradní pergolu, pak by vás tento fakt neohrozil. Proto udělejte sobě i rodině radost a nechte si zhotovit zahraní pergolu na míru.
Nemáte-li možnost kotvit do domu, pak vhodnou alternativou bude zahradní altán, který kotvení nevyžaduje.

Kvalitní hliníkové přístřešky

Jakýkoliv hliníkový přístřešek zhotoví na míru společnost Alcentrum, která se výrobou hliníkových konstrukcí zabývá již řadu let. Neocenitelnou výhodou hliníkové pergoly je její bezúdržbovost a možnost zvolit si dekor na přání.

Zastřešená terasa vám zajistí další obytný prostor, který můžete užívat za každého počasí. Díky hliníkové pergole nebude deštivým počasím trpět ani zahradní nábytek.

Proč si zvolit právě hliníkovou pergolu od společnosti Alcentrum?

V porovnání s ostatními materiály hliníková pergola nevyžaduje žádnou časově náročnou údržbu, odolává povětrnostním podmínkám a pyšní se dlouhou životností. Věnujte čas svým koníčkům a rodině, hliníková pergola vám s tím pomůže.

Jaký design hliníkové pergoly si můžete vybrat?

Hliníková konstrukce je v posledních letech velmi vyhledávaný materiál pro stavbu zahradního zastřešení. Vzhled je nadčasový, moderní a velmi vkusný.
Vyberte si barvu z velkého vzorníku a materiál na zastřešení, ať je hliníková pergola sjednocená s barvou celého domu.

Kompletní dodávka hliníkové pergoly

Zavolejte nám nebo nás kontaktujte pomocí kontaktního formuláře. Společně probereme provedení a vaše přání a zhotovíme pro vás kvalitní hliníkovou pergolu na míru včetně montáže.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy