Prožijte zbytek léta pod hliníkovou pergolou

Máte rodinný dům a chcete si užívat volné dny na své zahradě za jakéhokoliv počasí? Jistě jste přemýšleli, jak využít volná prostor na zahradě a nebo jak zakrýt vaší terasu před domem.

Máte možnost sehnat nějakého truhláře a nechat si vyrobit dřevěnou pergolu nebo kontaktovat společnost Alcentrum, s.r.o. a nechte si vyrobit pergolu z hliníkových profilů. Neváhejte a využijte čas letních prázdnin pro zastřešení na vaší zahrady. Užívejte si nejen letní dny, ale každý volný den při různém počasí. Od klidného pobytu vás nezastaví pálivé sluneční paprsky ani déšť a jiné nepřízně počasí.

Přemýšlíte ještě jaké provedení si vyberete? Dřevo má svůj půvab přírodního materiálů, ale představte si tu neustálou práci s údržbou a nátěry proti poškození přírodními vlivy. Toto vám u hliníkové pergoly odpadá, jelikož použité kvalitní hliníkové profily nákladné úpravy nepotřebují. Stačí jednou za čas hliníkovou zahradní pergolu otřít vlhkým hadrem.

Ušetřete naši přírodu a nechte žít stromy potřebné pro výrobu zahradní pergoly.

Proč hliníkovou pergolu?

  • Ušetříte za další náklady za úpravy laky a mořidly
  • Velká škála barevných odstínů
  • Kvalita materiálu vydrží na celé generace
  • Designově se sladí s každým typem domu
  • Široké spektrum rozměrů
  • Krátká doba dodání
  • Chráněný odpočinek při každém počasí

Modely hliníkových pergol

Specifikace modelových řad

  • Provedení ECO - tato modelová řada se vyznačuje nízkými pořizovacími náklady a krátkou dodací lhůtou. Tento model dodáváme jako stavebnici, kdy ji dle přiloženého návodu dokáží smontovat již dva lidé nebo vám ji přijedou postavit naši pracovníci.
  • Provedení PROFI – tento model naplní každého majitele svou dokonalostí a kvalitou vaší zahradě dodá potřebný lesk. Každý si může vybrat z 20 možných rozměrových provedení. Nespornou výhodou tohoto modelu je jeho možnost rozšíření na zimní zahradu.
  • Provedení DELUXE – na výrobu této luxusní řady našich výrobků jsou použity pouze ty nejkvalitnější materiály a také způsob pracovního provedení. Pokud se rozhodnete pro tuto řadu, tak si svou pergolu můžete nechat postavit dle svých rozměrových i barevných představ, máte na výběr z 200 barev a samozřejmostí je také bezpečnostní sklo a střešní lišty v barevném odstínu pergoly.

Užijte si léto na maximum a nenechte se odradit neočekávaným počasím. Zbytek léta s hliníkovou pergolou bude skvělým odpočinkem.

 

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy